Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Zabezpieczenia domu

[01.08.07 07:28]

Monitoring szkoły

Trwają wakacje, czas odpoczynku, wyjazdów, może jest to właśnie najbardziej odpowiednia pora, żeby pomyśleć o monitoringu szkoły, tak, aby od września dzieci i młodzież wróciły do bezpiecznych i monitorowanych szkół.

[31.07.07 10:46]

Bezpieczne Wakacje

Wakacje: czas wyjazdów, okres przyjmowania krewnych w naszych domach. Warto pomyśleć o ubezpieczeniu własnego majątku – przed włamaniem, kradzieżą, zawirowaniami przyrody, a nawet pomysłowością goszczących u nas dzieci.

[11.07.07 23:06]

Wybierz Rock;a i nie daj się wandalom

Rock to nowoczesna linia zestawów domofonowych i wideodomofonowych marki Golmar, przeznaczonych do domków jednorodzinnych, dostępnych w ofercie firmy KONTAKT – SIMON SA. Wysoka wandaloodporność gwarantuje bezpieczeństwo i długotrwałe użytkowanie produktu.

[28.06.07 22:25]

Przepisowe i bezpieczne ogrodzenie na lata

Funkcjonalne, estetyczne, ekologiczne a przede wszystkim bezpieczne dla domowników – wszystkie te cechy powinno spełniać dobre ogrodzenie, które otoczy nasz dom. Sezon budowlany kwitnie, a materiałów dostępnych do grodzenia jest bogactwo. Warto przed tym wyborem, poczytać przepisy i przemyśleć jakie ogrodzenie chcemy mieć, by służyło nam długie lata.

[28.06.07 22:18]

Dom bezpieczny to dom zautomatyzowany

Miejsce, gdzie możemy się zrelaksować, odpocząć i oddzielić się od świata zewnętrznego, miejsce spotkań z przyjaciółmi i najpiękniejszych w życiu chwil – dom. Najważniejsze w życiu każdego człowieka miejsce powinno być dobrze zabezpieczone.

[26.06.07 22:00]

CCTV IP w mieszkaniu i w domu jednorodzinnym

Wakacje są okresem wyjazdów, często pozostawiamy dom bez opieki, a trzeba pamiętać, że wakacje są też wzmożonym okresem działalności włamywaczy. Dlatego przed wyjazdem warto zapoznać sie z możliwościami monitoringu IP w mieszkaniu i domach jednorodzinnych.

[26.06.07 21:56]

Mierzymy komfort i bezpieczeństwo w budynkach

FABRYKA CISZY oferuje pakiet usług pomiarowych z oceną parametrów akustycznych dotyczących komfortu akustycznego i zrozumiałości komend ewakuacyjnych dźwiękowych systemów ostrzegawczych alarmu przeciwpożarowego oraz usługami konsultingowymi.

[24.06.07 15:48]

Nowy siłownik w ofercie Nice Polska

Specyficzna kinematyka i geometria wspó‡pracy skrzyd‡a bramowego z si‡ownikiem z napÍdem úrubowym wymaga úciúle okreúlonego i precyzyjnego montaSu si‡ownika oraz ogranicza maksymalne wymiary przekroju s‡upka, na którym zawieszone jest skrzyd‡o bramy. W przypadku s‡upków murowanych zawÍSa to znacznie moSliwoúE zastosowania si‡owników do niektórych tylko modeli.

[14.06.07 22:36]

Elegancki jak płot

Płot od wieków służył do ogradzania domów, zamków a nawet państw, czego najlepszym przykładem jest mur chiński. W XXI wieku rola płotu jest podobna, tylko zmienił się nieco jego wygląd i teraz prócz funkcji obronnych – płot pełni także funkcję dekoracyjną.

[29.05.07 23:11]

Monitoring miasta i szkół w Oświęcimiu - CCTV IP

W Oświęcimiu uruchomiono nowoczesny system bezprzewodowego monitoringu w technologii CCTV IP. Programem Bezpieczne Miasto Oświęcim zostało objęte nie tylko centrum miasta, ale także 3 szkoły i przedszkole.

[08.05.07 11:06]

U-cam 110 - bez konkurencji na rynku w tej grupie cenowej

Wzrasta zainteresowanie monitoringiem szkół, firm, obiektów handlowych. O jakości monitoringu decyduje jakość kamery. Firma Dipol wprowadza na rynek kamerę U-cam 110 wyposażoną w przetwornik SONY Super HAD o rozdzielczości 420 linii i podwyższonej czułości.

[27.04.07 18:03]

Pilot firmy Hörmann wyróżniony nagrodą red dot

Za swoją wyjątkową stylistykę pilot HSD 2 firmy Hörmann, służący do komfortowej obsługi bram garażowych i wjazdowych, otrzymał jedną z najbardziej prestiżowych nagród na świecie: „red dot“. Co roku podczas międzynarodowego konkursu „red dot design award“ jury złożone z ekspertów przyznaje produktom wyróżniającym się ambitną i innowacyjną formą ten jedyny w swoim rodzaju znak jakości, będący symbolem najlepszego wzornictwa.

[17.04.07 14:08]

Domy otoczone bezpieczeństwem

Ogrodzenie jest jedną z ważniejszych inwestycji podczas budowy domu i jednym z ważniejszych elementów bezpiecznego ogniska domowego. Najczęściej grodzimy się raz na długie lata, więc przed powzięciem tej ważnej decyzji powinniśmy się zastanowić co wybrać spośród bogatej oferty ogrodzeń, które pojawiają się na rynku Polskim

[05.02.07 13:27]

Automatyka zabezpieczona

Sama otwiera, zamyka, chroni człowieka przed zimnem i opadami. Pozwala komfortowo żyć a na dodatek sprawia, że ogrodzenie wygląda elegancko i schludnie.

[05.02.07 13:25]

Nie taki mróz straszny!

Grudzień, styczeń i luty to trzy najzimniejsze miesiące w roku. Temperatura spada nawet do -20° C. Zima nas nie oszczędza szczypiąc siarczystym mrozem i zasypując śniegiem.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt