Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Elegancki jak płot

Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 38 line
Płot od wieków służył do ogradzania domów, zamków a nawet państw, czego najlepszym przykładem jest mur chiński. W XXI wieku rola płotu jest podobna, tylko zmienił się nieco jego wygląd i teraz prócz funkcji obronnych – płot pełni także funkcję dekoracyjną.
Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 57 line
Nasi przodkowie budowali płoty z produktów, które mieli pod ręką, tak więc jeśli w rejonie w obfitości występowało drewno lub kamień – tam stawiano ogrodzenia z tych materiałów. Teraz każdy materiał, z którego można wybudować płot jest już dostępny – o wyborze więc świadczą głównie nasze gusta, zalety materiałów i ceny.
Od czasu wejścia do Unii Europejskiej zaczęliśmy bardziej dbać o ekologię i swoje zdrowie. I tak więcej inwestujemy w naturalne produkty w swoim domu i wokół niego. Z dachów znikają szkodliwe eternity a wkoło domu zamiast betonowych murów, pojawiają się lekkie ogrodzenia drewniane lub metalowe harmonizujące z przyrodą.

Gdy decydujemy się na ogrodzenie drewniane musimy zadbać o wszystkie detale takie jak: impregnacja, zabezpieczenia przed wilgocią i pleśnią, warto też pomyśleć o betonowej podmurówce. Drugim materiałem jest metal, występujący w postaci drogich ogrodzeń kutych, a także w tańszej formie - w postaci siatek. Siatka metalowa jest najpopularniejszym, a przy tym najtańszym materiałem ogrodzeniowym, który w dodatku jest łatwo dostępny i prosty w montażu.
Na rynku pojawiła się nowa siatka Pantanet, która idealnie zastępuje starą siatkę plecioną i cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących, zwłaszcza dlatego, że jest ładniejsza w wyglądzie dzięki kwadratowym lub prostokątnym oczkom.

Pantanet nie ulega korozji, a dodatkowo jest trwalsza od swojej poprzedniczki na odkształcanie i zniszczenia spowodowane czynnikami atmosferycznymi.
Nowoczesne siatki Pantanet, z kwadratowymi oczkami łatwo się montuje na specjalnych słupkach Bekaclip, albo na zwykłych słupkach okrągłych przy pomocy dodatkowych akcesoriów. Na każdym oczku siatka ma też tzw. karbowanie, które ułatwia jej montaż. Wystarczy odwinąć siatkę z rolki i przymocować do słupków bez konieczności naciągania. – mówi specjalista firmy Betafence Joanna Dec.

Zaletą nowoczesnych siatek Pantanet jest również to, że są bardzo mocne i trwałe, firma Betafence na cały system ogrodzeniowy daje 10 lat gwarancji. Siatki są wykonane nowoczesną metodą i nie potrzebują malowania ani żadnej innej konserwacji – mówi Joanna Dec – nasze produkty wykonane są z ocynkowanego drutu a następnie powleczone proszkiem poliestrowym, który zwyczajnie nie da się uszkodzić ani zeskrobać. Pantanet ma także dodatkowe zabezpieczenie w postaci drutu poziomego, który usztywnia siatkę i dodaje jej odporności. Siatka Pantanet w wersji Family i Protect, idealnie nadaje się do grodzenia posesji, gdyż jest bezpieczna a przy tym estetyczna i elegancka bo nie obłazi z farby, nie wykrzywia się i nie rdzewieje.
Pantanet jest produktem, który można nabyć zarówno u dystrybutorów jak i w marketach budowlanych na terenie całej Polski.

Betafence Sp. z o.o.

ul.Dębowa 4
47-246 Kotlarnia
tel./fax: (077) 482 50 00
http://www.betafence.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2018

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt