Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Dom bezpieczny to dom zautomatyzowany

Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 38 line
Miejsce, gdzie możemy się zrelaksować, odpocząć i oddzielić się od świata zewnętrznego, miejsce spotkań z przyjaciółmi i najpiękniejszych w życiu chwil – dom. Najważniejsze w życiu każdego człowieka miejsce powinno być dobrze zabezpieczone.
Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 57 line
FAAC
Statystyki policyjne wskazują na to, iż lato jest sezonem, kiedy nasze domy są najbardziej narażone na włamania i kradzieże. Wyjeżdżając na wakacje zostawiamy swoje domostwa na pastwę nieprzyjaciół. Warto więc, przed wyjazdem na urlop zabezpieczyć się przed ewentualną kradzieżą. Mamy kilka możliwości, a jednym z nich jest automatyka. Zamontowanie automatycznych napędów w bramie wjazdowej, garażowej a nawet w roletach okiennych bardzo utrudni pracę złodziejowi.

Firma FAAC – producent automatyki, oferuje bogaty wybór siłowników do bram wjazdowych i garażowych, które otwierają się i zamykają na wyraźne polecenie właściciela. Wystarczy tylko dobrać odpowiedni automat do bramy. Jeśli jest to solidna brama, która dobrze służyła nam do tej pory przy otwieraniu ręcznym, sprawdzi się także, otwierając się automatycznie – mówi Sławomir Baran, ekspert firmy FAAC Polska. Należy tylko wiedzieć, jaką bramę będziemy automatyzować: przesuwną czy skrzydłową, jakiej długości jest skrzydło bramy i czy jest to brama ciężka np. z kutego żelaza, czy też zwykła ażurowa. Z takimi informacjami najlepiej wybrać się do specjalisty, który uwzględniając parametry techniczne i wymiary bramy, dobierze odpowiedni automat i fachowo go zamontuje.
FAAC

Instalację automatu należy powierzyć fachowcom, co uchroni nas od niewłaściwego doboru siłownika, awarii urządzenia, zwarcia instalacji oraz innych, nieprzyjemnych niespodzianek. Odpowiednie przygotowanie bramy i posesji to następny, bardzo ważny krok w automatyzowniu naszego domu. Firma FAAC ułatwiając życie swoim klientom proponuje siłowiki - które ze względu na konstrukcję i sposób mocowania do bramy - nie wymagają szczególnych zabiegów adaptacyjnych od użytkownika (szczególnie w przypadku szerokich słupków klinkierowych).
Przy zakupie automatu, poza uwzględnieniem wagi i konstrukcji bramy, należy także zwrócić uwagę na warunki atmosferyczne. Przy wyborze siłownika powinniśmy wziąć pod uwagę polskie warunki klimatyczne, dobierając automat silniejszy, niż wymaga tego nasza brama (np. do bramy o ciężarze ponad 200 kg – automat o udźwigu 500 kg). - twierdzi Sławomi Baran z FAAC.

Niskie koszty eksploatacji, automaty FAAC zawdzięczają nowoczesnej, bezawaryjnej konstrukcji oraz małemu poborowi energii. Jedyny wydatek to wymiana baterii w pilocie – raz na kilka lat. Wyjeżdżając na wymarzony urlop, możemy spokojnie skupić się na przyjemnościach będąc pewnymi, że zamontowana automatyka firmy FAAC spełni swoje zadanie i ochroni nasz dom.

NOWOŚĆ FAAC!!!

Firma FAAC wprowadziła na rynek nowego pilota 4-kanałowego w eleganckiej i nowoczesnej obudowie. Wygląd pilota zadowoli najbardziej wybrednego użytkownika, który ceni sobie elegancję, prostotę i łatwość obsługi. Działający na częstotliwości 433 MHz pilot w srebrno-czarnej obudowie jest praktyczny w użyciu, lekki i idealnie nadaje się jako brelok.
Jest dostepny w cenie detalicznej 60 zł netto.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt