Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Nie taki mróz straszny!

Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 38 line
Grudzień, styczeń i luty to trzy najzimniejsze miesiące w roku. Temperatura spada nawet do -20° C. Zima nas nie oszczędza szczypiąc siarczystym mrozem i zasypując śniegiem.
Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 57 line
Kto z nas nie zna takiej sytuacji: śnieg, temperatura poniżej zera a Ty, niezależnie od tego czy właśnie wyjeżdżasz czy dopiero wróciłeś, musisz otworzyć bramę i wysiąść z samochodu. Przeszywający, silny wiatr bardzo szybko wyziębia organizm. Przy takiej pogodzie i tak dużych różnicach temperatur łatwo o przeziębienie. Czas zadbać o własną wygodę! Pomoże ci w tym Nice i Krispol!

Krispol i Nice zapewnią Ci niebywały komfort o jakim tylko marzyłeś ilekroć musiałeś wysiąść z ogrzanego samochodu. Krispol i Nice, czyli bramy i rolety wzbogacone automatyką.

Wypełnienie bramy Krispol pianką poliuretanową oraz montowany wokół płaszczyzny bramy system trwałych uszczelnień chronią garaż przed nadmierną utratą ciepła, dzięki temu przebywanie w garażu nie naraża Cię na przemarznięcie. Jest jeszcze jeden plus tego rozwiązania - Twoje rachunki za ogrzewanie mogą być niższe!

Komfort obsługi bram zapewniają wysokiej klasy rozwiązania konstrukcyjne, wysokiej jakości materiały oraz bezawaryjne wyposażenie. Ogromną zaletą bramy segmentowej Krispol jest to, że montuje się ją bezpośrednio za otworem. Brama otwiera się pionowo w górę, a po otwarciu znajduje się tuż pod sufitem, równolegle do podłoża. Możesz więc zaparkować auto bezpośrednio przed garażem i jednocześnie bez problemu otwierać lub zamykać bramę.

Zastosowanie automatyki Nice daje pewność niezawodnej elektroniki, mocnych siłowników oraz inteligentnego sterowania. Dzięki temu rozwiązaniu za pomocą jednego przycisku pilota łatwo i bezpiecznie otworzysz bramę bez konieczności wysiadania z samochodu. Tym prostym sposobem Nice i Krispol uczynią Twoje życie łatwiejszym.

Jednym z wielu rodzajów pilotów, jakie oferuje firma Nice, jest dwukanałowy pilot Very. Oferuje on najnowocześniejszy i najbezpiecz- niejszy obecnie sposób przesyłania zakodowanej informacji z nadajnika do odbiornika (kod dynamicznie zmienny - Rolling Code). Very to idealne rozwiązanie nie tylko dla kierowców. Oprócz możliwości zamocowania go wewnątrz samochodu za pomocą specjalnego uchwytu, możemy przypiąć go również do breloka z kluczami lub po prostu wsunąć do kieszeni. Za ciekawe wzornictwo i nieszablonowe rozwiązania pilot Very a tym samym firma Nice otrzymała nagrody na wystawie Equip'Bale 98 oraz Intel Design 99. Pilot ten zyskał uznanie oraz wyróżnienie również w Muzeum Sztuki Stosowanej we Frankfurcie gdzie do dzisiaj jest eksponowany dla zwiedzających. Uchwyt, dostarczany wraz z pilotem, wyróżnia Very spośród innych pilotów do zdalnego sterowania. Umieszczenie go na desce rozdzielczej samochodu, w dostępnym dla kierowcy miejscu ułatwia szybki dostęp oraz łatwość otwarcia bramy. Pilot można wyjąć, ale także może cały czas spoczywać na swoim miejscu a Ty i tak za pomocą jednego przycisku możesz otwierać i zamykać bramę nie wysiadając z samochodu, po prostu nie musisz!

Nie taki mróz straszny! Z Nice i Krispol docenisz jego piękno zza szyby ciepłego auta!

Nice Polska Sp. z o.o.
więcej artykułów, informacji
http://www.nice.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt