Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Pokój

[15.09.07 07:17]

FIVE O'CLOTH dla Pań i Panów

Mówi się o angielskim szyku i elegancji. Brytyjczycy znani są też w świecie ze swojego specyficznego poczucia humoru i uświęconej tradycją „herbatki o piątej”.

[17.08.07 06:47]

JEDYNKA Antykorozyjna nowa siła do walki z rdzą

Pęcherze, brudny nalot, odpadająca i łuszcząca się farba na powierzchniach metalowych to typowe oznaki rdzy. Aby zapobiec destrukcyjnemu działaniu wody i powietrza warto zabezpieczyć powierzchnie metalowe JEDYNKĄ® ANTYKOROZYJNĄ.

[09.08.07 22:29]

DEKORAL INSPIRUJE

Marka Dekoral przygotowała Księgę Inspiracji, dedykowaną klientom poszukującym natchnienia, stojącym przed decyzją wyboru kolorów do mieszkania czy domu.

[06.08.07 07:06]

NOWE SERWISY INTERNETOWE DLA MALARZY

Od początku sierpnia ruszają nowe serwisy internetowe dla profesjonalnych malarzy: WWW.dekoralprofessional.pl poświęcony marce Dekoral Professional, WWW.sigmacoatings.com.pl poświęcony marce Sigma i WWW.profesjonalnefarby.pl zawierający kompendium wiedzy o obu markach.

[01.08.07 15:58]

Nowe możliwości z wielozadaniową farbą Dekoral Power Paint

Dekoral rozpoczyna sprzedaż nowej wielozadaniowej farby lateksowej POWER PAINT. Farba przeznaczona jest do malowania różnych powierzchni: ścian i sufitów, drewna, metalu i kaloryferów. Dzięki szerokim możliwościom zastosowania zastępuje kilka produktów, dzięki czemu pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Jest 10 razy bardziej trwała od standardowych emulsji.

[20.07.07 22:25]

Rafa koralowa u Twoich stóp

Wyobraź sobie ukwiał na rafie koralowej. Kolorowe czułki poruszane prądami morskimi. To właśnie te delikatne morskie zwierzęta stały się inspiracją dla kolekcji dywanów FLO Sztuki Beskidzkiej. Teraz możesz poczuć rafę koralową pod stopami w Twoim salonie, sypialni lub w gabinecie.

[16.07.07 22:54]

Rafa koralowa u Twoich stóp

Wyobraź sobie ukwiał na rafie koralowej. Kolorowe czułki poruszane prądami morskimi. Właśnie te morskie zwierzęta były inspiracją dla kolekcji dywanów FLO Sztuki Beskidzkiej. Teraz możesz poczuć rafę koralową pod stopami w salonie, sypialni lub w gabinecie.

[11.07.07 23:08]

Dekoracyjny tynk wewnętrzny Decor Retro marki Beckers

Przyjemnie jest mieszkać i pracować w ciekawym wnętrzu. Łatwym i efektownym sposobem na nadanie pomieszczeniom wyróżniającego się charakteru jest zastosowanie tynku dekoracyjnego.

[07.07.07 09:04]

Dywan BLADES ciepła harmonia barw

Sukienny dywan BLADES to propozycja Sztuki Beskidzkiej dla tych, którym nie w smak skrajności – wnętrza monochromatyczne lub zaaranżowane w oparciu o mocno kontrastujące barwy. Z pewnością zainteresuje on osoby, które pragną być blisko natury i urządzając salon czy sypialnię chętnie sięgają po naturalne materiały.

[02.07.07 23:23]

Mozaikowy Tynk Dekoracyjny Tytan EOS

Firma Selena poszerza gamę produktów Tytan EOS, wprowadzając na rynek kolejną nowość - Mozaikowy Tynk Dekoracyjny Tytan EOS. Do dyspozycji inwestora została oddana niespotykana dotąd gama barw – aż 72 oryginalne kolory.

[26.06.07 22:04]

Królestwo dziecka. Jak urządzić pokój przedszkolaka

Kilkuletnie dziecko intensywnie poznaje świat. Jego pokoik to już nie tyko sypialnia, ale także miejsce edukujących je zabaw. Czas na odpowiadającą nowym potrzebom aranżację pokoju niedawnego niemowlęcia.

[18.06.07 21:48]

Docieplą, wygłuszą i ozdobią

Elewacyjne płytki klinkierowe to doskonałe - trwałe i estetyczne - zwieńczenie nie tylko elewacji, ale także niebanalny materiał, dający szerokie możliwości aranżacyjne wykończenia ścian wewnątrz domu.

[04.06.07 07:32]

Zdrowy i kolorowy pokój, idealny prezent na Dzień Dziecka

Marka Beckers ma w swojej ofercie pełną gamę produktów do malowania ścian i mebli, które pomagają w walce z domowymi alergiami. W maju br. kolejne 4 produkty − farby i tynki dekoracyjne − otrzymały rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

[04.06.07 07:31]

Kolorowa metamorfoza Bondex Super Wall

Osiem nowych kolorów farb o intrygujących nazwach kwiatów oraz równie interesujących barwach to najnowsza propozycja Dyrup. Pod roślinnymi nazwami kryją się bardzo dobre jakościowo farby Bondex Super Wall.

[31.05.07 15:42]

Księga pomysłów

Podobno od czasów Arystotelesa i Platona ludzkość nie wymyśliła nic nowego. Z drugiej strony niczego dziś tak nie poszukujemy jak oryginalności. W cenie są nie tylko świetnie przygotowani merytorycznie, ale przede wszystkim kreatywni fachowcy.

[29.05.07 23:08]

Królestwo dziecka. Jak urządzić pokój malucha

Wielu rodziców zastanawia się jak urządzić pokój swojego dziecka. Jego wyposażenie musi być bezpieczne i wspomagać rozwój malucha.

[25.05.07 11:06]

Bezpieczna podłoga bez fałdek

Nawet najpiękniej urządzone wnętrze, wysprzątane na błysk z największym zaangażowaniem, traci wdzięk i klasę, gdy na podłodze pojawiają się znienawidzone, brzydkie fałdki z dywanu, wykładziny czy chodnika.

[19.05.07 08:17]

Trójwymiarowe sufity pole do popisu

Od momentu pojawienia się na rynku sufitów podwieszanych Armstrong Canopy projektanci wnętrz uzyskali kolejne narzędzie, poszerzające możliwości kształtowania przestrzeni wewnątrz budynków.

[29.04.07 08:06]

Już ponad 500 pracowni korzysta z System Solutions

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt