Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Do usług Milordzie

Ma moc i siłę, pokona niejedną przeszkodę na drodze, wpuści i wypuści, kiedy tego zechcesz, a w dodatku jest miły dla oka i pasuje do każdej... nawet najwykwintniejszej bramy.
Siłownik Sprint - nowość w firmie FAAC ma wszystko to, co powinien mieć każdy arystokrata. Szlachetne pochodzenie z długą tradycją ponad 40 lat w produkcji niezawodnych systemów do automatyzacji domu. Ma wielką siłę, dla której nawet brama przesuwna o wadze 400 kg nie jest przeszkodą. Ma także nowy, opływowy kształt, który harmonijnie pasuje do każdej bramy przesuwnej: kutej, drewnianej, czy ażurowej. Dostępny w czarnym kolorze nie rzuca się w oczy, jednocześnie elegancko wtapiając się w otoczenie. I najważniejsze, że jako automat jest na wyłączne usługi właścicieli domu, którzy decydują o tym, kiedy ma otworzyć a kiedy zamknąć bramę.

Napęd Sprint firmy FAAC zapewnia bezpieczeństwo w dwóch wariantach. Przede wszystkim chroni naszą posesję przed niezapowiedzianymi i niechcianymi gośćmi, gdyż działa na wyłączne polecenie pilota. Piloty firmy FAAC działają na drodze radiowej i każdy właściciel posesji może wybrać odpowiedni produkt dla siebie. Na rynku dostępne są piloty 2,3 i 4-kanałowe. Sprint, bezpieczeństwo zapewni również dzieciom i zwierzętom, które mogą nieopatrznie znaleźć się w świetle ruchu bramy. Moduł przeciwzgnieceniowy zatrzyma bramę w momencie, kiedy na drodze zamknięcia pojawi się przeszkoda. Dla pełnego bezpieczeństwa użytkownika automatycznej bramy, istnieje możliwość podłączenia napędu do akcesoriów FAAC takich jak: fotokomórki czy lampy sygnalizacyjnej.

Nowy napęd FAAC, wśród niewątpliwych zalet, ma jeszcze dwie, o których warto wspomnieć, gdyż ułatwiają nam codzienne życie. Dwa tryby logicznej pracy do wyboru: krok po kroku - kiedy właściciel po przejeździe zamyka bramę pilotem, oraz praca automatyczna – brama zamyka się sama, po krótkiej pauzie. Także funkcja częściowego otwarcia czyli tzw. furtka może być przydatna, gdy zechcemy otworzyć bramę dla gości niezmotoryzowanych. Sprint otworzy bramę na tyle, by osoby piesze swobodnie mogły znaleźć się na posesji.

Nowy napęd firmy FAAC jest owocem wielu lat testów i kontroli, dzięki czemu działa w każdych warunkach pogodowych, które w Polsce coraz bardziej nas zaskakują. Siłownik jest zbudowany w oparciu o metalową przekładnię zębatą i wyposażony w magnetyczny wyłącznik krańcowy. Dzięki temu pracuje bezproblemowo w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Przetrzyma opady deszczu, grad, duże opady śniegu a także mróz do -20 stopni Celsjusza. Silnik napędu Sprint chowający się za czarnym uniformem jest odporny na warunki klimatyczne w Europie, dlatego cieszy się dużym powodzeniem wśród osób szukających estetyki i komfortu bezawaryjnego użytkowania.


Więcej informacji:
monika.pawlowska@bandera.pl
022 833 92 98

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt