Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Ochrona w wymiarze 3D

Naturalną potrzebą człowieka jest ochrona własnego mienia. Nikt nie lubi intruzów na własnym terytorium, tym bardziej jeśli nie znamy ich zamiarów. Statystyki policyjne wskazują na to, iż lato jest sezonem, kiedy nasze domy są najbardziej narażone na włamania i kradzieże.

Wyjeżdżając na wakacje zostawiamy swoje domostwa na pastwę nieprzyjaciół. Warto więc, przed wyjazdem na urlop zabezpieczyć się przed ewentualną kradzieżą. Mamy kilka możliwości, a jedną z nich jest porządne ogrodzenie. Jeśli chcemy by było eleganckie, nie przysłaniało nam pięknego ogrodu, a zarazem żeby było mocne i trudne do sforsowania powinniśmy zapoznać się z ofertą producenta ogrodzeń – firmą Betafence. Wypuściła ona na rynek nowoczesne i unikalne ogrodzenia panelowe Nylofor 3D Super.

 

 

 

Czasy, gdy zasłaniały nas od świata betonowe mury czy drut kolczasty minęły. Nowoczesne ogrodzenia projektowane są w ten sposób, że nie tylko ładnie wyglądają ale także zapewniają maksymalną ochronę. Unikalny kształt paneli Nylofor 3D Super został zastrzeżony przez firmę Betafence, gdyż jego specyficzne profilowanie w kształcie nosa, skutecznie zapobiega wspinaniu się na ogrodzenie. Oczko panelu jest wielkości 50x200 mm, co uniemożliwia wsadzenie stopy między pręty panelu. Panele Nylofor 3D Super znalazły już zastosowanie wokół obiektów użyteczności publicznej: szkół, placów zabaw, parków, fabryk a nawet terenów wojskowych i lotnisk. Teraz również zainteresowali się nimi właściciele posesji prywatnych. Chcemy by nasze domy były chronione równie dobrze jak obiekty publiczne i dlatego wybieramy produkty najwyższej jakości. Eleganckie, mocne i sztywne panele mają zniechęcać potencjalnego intruza. Jeśli już jednak pojawi się „ochotnik”, nie będzie miał prostego zadania. Konstruktorzy Betafence ocenili, że przejście przez takie ogrodzenie panelowe zajmie intruzowi więcej niż 12 minut, a w tym czasie na pewno nasz sąsiad zdąży wezwać policję.

 

 

 

 

Nylofor 3D Super jest dostępny w różnych wysokościach, w zależności od zapotrzebowania, od

163 cm – dla osób wybierających ogrodzenie na posesje prywatne do 243 – do obiektów publicznych. Również zakończenie panelu stanowi przestrogę: pionowe 30mm kolce odstraszają. Panele wykonywane są z prętów stalowych, połączonych w sztywne kraty. Pręty są ocynkowane i dodatkowo pokryte powłoką z tworzywa sztucznego, co zapewnia nie tylko większą trwałość i sztywność ale również elegancki wygląd przez długie lata. Panele mogą mieć rożne kolory i wzory, lecz te z profilowaniem cieszą się szczególnym powodzeniem.

Ładny wygląd, funkcje ochronne i stabilność sprawiają, że panele są coraz częstszym elementem architektury miast i miasteczek, a ich użytkownicy mogą spać spokojnie podczas urlopu.

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt