Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Ogrodzenie z oknem na świat

Podczas budowy bardzo ważna jest estetyka, nie tylko samego domu, ale i otoczenia. Wybierając ogrodzenie chcemy, by było trwałe, ładne i pasowało do aranżacji ogrodu.
Kiedy decydujemy się na założenie ogrodu, chcemy by cieszył on nie tylko nasze oko. Chcemy aby podziwiali go sąsiedzi i przypadkowi przechodnie. W końcu włożyliśmy w niego tyle trudu i pracy. Jesteśmy dumni i z przyjemnością przyjmiemy kilka pochwał, uwag a być może i rad. Dlatego nie warto odgradzać się od świata, ciężkimi betonowymi murami i tworzyć swojego rodzaju getto. Dbając o estetykę i otwierając się na nasze sąsiedztwo powinniśmy wybrać siatkę. Najlepiej siatkę, która ma kierunek poziomy i pionowy – dwie linie, które są naturalne w naszym życiu. Ściany domów, okna, parapety to wszystko co nas otacza, zamyka się w tych dwóch podstawowych liniach. Także i ogrodzenie powinno spełniać ten warunek. Stąd inspiracja firmy BETAFENCE – światowego lidera w produkcji systemów ogrodzeniowych.

Pantanety wyróżniają się spośród innych ogrodzeń kształtem, lekkością a przede wszystkim jakością. Wykonane są z drutu ocynkowanego powleczonego metodą proszkową. Są odporne na warunki pogodowe, są mocne i nie poddają się korozji. Żaden deszcz, wiatr, czy nawet kwas nie jest straszny tym nowoczesnym ogrodzeniom. Producent na cały system ogrodzeniowy z siatek Pantanet daje dziesięcioletnią gwarancję. Kolejną ich zaletą dostosowaną do Polskiego prawa jest ich sztywne i łagodne zakończenie. Skończyły się już czasy, kiedy na siatkę zakładano dodatkowo drut kolczasty. Teraz jest to niezgodne z prawem, (na płotach do 1,8 m) bo stwarza zagrożenie dla ludzi i zwierząt. W przypadku nowoczesnych rozwiązań żadne druty kolczaste nie są potrzebne. Siatki konstruowane są w taki sposób by, żaden złodziej nie mógł po nich przejść i wkraść się do domu.

Siatka na górze i na dole wzmocniona jest dodatkowym drutem poziomym, posiadającym karbowanie na każdym oczku. Siatki dają bezpieczeństwo, schludny wygląd i wspaniale komponują się z ogrodem. Na przykład podczas sadzenia żywopłotów zdecydowanie najlepiej wybrać model Garden. Doskonale współgra on z otoczeniem, jest prosty i elegancki. Montaż jest szybki i bezbłędny, wykorzystując słupki Bekaclip P lub Bekarond P można zrobić to samemu. Firma BETAFENCE oferuje nam system siatek w kilku wysokościach. Z harmonią ogrodu zgadza się nawet kolor. Ogrodzenie jest dostępne w kolorze zielonym.

Pomyślmy o naszym ogrodzie, szczególnie pięknym podczas wakacji. Czy rzeczywiście koniecznie chcemy odgrodzić się i zasłonić przed ludźmi. Zakładając wymarzony ogród, sadząc kwiaty, drzewa, budując skalniaki, czy oczka wodne, to wszystko tylko dla nas? Skomponujmy się z otoczeniem, wpiszmy się w harmonię natury. Pozwólmy cieszyć się pięknym widokiem zielonego ogrodu każdemu mieszkańcowi. W szarym mieście potrzebne jest nam trochę optymizmu i urozmaicenia. Szczególnie gdy obok mamy wielkie blokowiska. Na wsi zaś, przyzwyczajeni do widoku pól i zbóż, miło urozmaicimy krajobraz kolorowymi kwiatami i zielonymi trawnikami. Nie budujmy murów i płotów między ludźmi. Nie odgradzajmy się od siebie nie zostawiając nawet małego kwadratowego okna na świat.Więcej informacji:
magdalenia.jozwiak@bandera.pl
tel. 022 833-92-98

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt