Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Kamera GOSCAM: "uwaga inspekcja"!

W sprzedaży pojawiła się nowa kamerka inspekcyjna firmy GOSCAM. Kamera z wyświetlaczem bezprzewodowym LCD i kablem przedłużającym pozwala zajrzeć nawet do najtrudniej dostępnych miejsc, jak: otwory wentylacyjne, elementy maszyn, czy instalacje elektryczne.

Nowa kamerka – oznaczona symbolem 8802AJ – stwarza szeroki wachlarz możliwości dla pracowników firm remontowo-budowlanych, instalatorów, mechaników czy hydraulików.

Kamerka składa się z części głównej, przypominającej pistolet, a także z wąskiego kabla o długości jednego metra, który dostosowuje się do ukształtowania monitorowanego obszaru. Na końcu przewodu znajdują się obiektyw kamery i diody doświetlające. Dzięki nim, możliwe jest monitorowanie stref całkowicie pozbawionych oświetlenia. Całość uzupełnia monitor o przekątnej 2,4 cala, który działa również bezprzewodowo, co sprawia, że można go odłączyć i wygodnie przeglądać obraz z kamery. Istnieje możliwość regulowania kontrastu i jasności obrazu oraz obrotu jego położenia. GOSCAM 8802AJ jest wodoszczelna, co pozwala na podgląd nawet w czasie deszczu. Kamera ma niewielkie wymiary (100 x 70 x 30 mm) i waży jedynie nieco ponad pół kilograma.
 
Producent dołącza do kamery trzy specjalne końcówki, które w zależności od sytuacji można założyć na koniec kabla. Pierwsza z nich to lusterko, które ustawione pod odpowiednim kątem daje jeszcze lepsze możliwości obserwowania obiektów. Z kolei końcówki zakończone magnesem lub haczykiem pomogą odzyskać np. śrubokręt czy klucz, który spadł w miejsce, gdzie nie możemy dosięgnąć ręką. Zestaw uzupełnia dodatkowy kabel o długości jednego metra. Można go dołączyć do przewodu znajdującego się przy kamerce i dzięki temu zwiększyć jej zasięg.
 
Część główna kamerki GOSCAM pracuje na czterech akumulatorach AA, natomiast monitor posiada osobne zasilanie w postaci akumulatora, podobnego do montowanych w telefonach komórkowych. Cena urządzenia wynosi 799 zł, a gwarancja obowiązuje przez 12 miesięcy. Kamerę można nabyć u autoryzowanych partnerów handlowych Konsorcjum FEN – wyłącznego dystrybutora produktów GOSCAM w Polsce.
 
Dodatkowe informacje o firmach:
 
GOSCAM to znany na świecie producent zaawansowanych technologicznie bezprzewodowych urządzeń do transmisji audio video. W portfolio firmy znajdują się m.in. kamery alarmowe, bezprzewodowe monitory dla dzieci, czy kamery IP. Więcej informacji można znaleźć pod adresem: www.goscam.com.
 
Konsorcjum FEN Sp. z o.o. działa na rynku od 1998 roku, jako dystrybutor z wartością dodaną (VAD). Spółka reprezentuje w Polsce wielu wiodących na świecie producentów urządzeń sieciowych oraz peryferiów komputerowych. FEN jest m.in. największym w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej i Rosji dystrybutorem urządzeń sieciowych Linksys, a także reprezentuje takie światowe marki, jak Meru Networks, Dynamode, Becker, PQI, Welland, ACTi, Eyeview. FEN zapewnia dla dystrybuowanych marek wsparcie techniczne z gwarancją „next business day”, oraz prowadzi dla swoich partnerów handlowych szkolenia techniczne i certyfikacyjne. Więcej informacji na temat Konsorcjum FEN można znaleźć pod adresem: www.fen.pl.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt