Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Nowość!TWINS marki KOŁO - podwójna satysfakcja

TWINS to podwójne piękno i podwójny komfort! Umywalka połączona z szafką zapewni maksimum wygody i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Kolekcja TWINS marki KOŁO to rewelacyjne rozwiązania, które sprawią, że łazienka stanie się odzwierciedleniem topowych trendów designerskich, a przy tym zachowa pełną funkcjonalność.

Najnowsza propozycja marki KOŁO przypadnie do gustu szczególnie osobom, które lubią połączenie najnowszych trendów wzornictwa z zawsze docenianymi praktycznymi rozwiązaniami. Jak sama nazwa wskazuje, umywalki TWINS najlepiej prezentują się, kiedy występują podwójnie. Może być to para umywalek lub para „mieszana” – umywalka przymocowana do funkcjonalnej szafki z szufladą. Kolekcja TWINS daje nieskończone możliwości łączenia, dlatego wśród jej produktów każdy znajdzie zestaw odpowiedni dla siebie.

TWINS pełen pomysłów
W skład kolekcji TWINS wchodzą dwa modele umywalek – z misą owalną i prostokątną, dostępne także z powłoką Reflex KOŁO, oraz szafki podumywalkowe w dwóch kolorach – dąb Arava i wenge. Produkty z serii pozwalają na stworzenie w łazience pięciu głównych wariantów aranżacyjnych.

Pierwszy, to zastosowanie drewnianej osłony przestrzeni między umywalką i szafką  w postaci estetycznego połączenia umywalki z drewnianym panelem, które jest rozwiązaniem najbardziej klasycznym, a jego główną zaletą jest łatwość w utrzymywaniu czystości. Kolejna możliwość – to zastosowanie metalowej osłony syfonu (między umywalką i szafką) -  umywalka z metalową osłoną syfonu - spodoba się szczególnie kobietom, które w łazience lubią mieć dużo miejsca na swoje drobiazgi. Dodatkowa powierzchnia odkładcza między umywalką a szafką pomieści dodatkowe pędzle i kremy. Trzeci wariant to umywalka zamocowana bezpośrednio nad szafką, która w tym wypadku zostaje pozbawiona uchwytu i jest otwierana z boku. Ostatnie dwie możliwości dotyczą samych umywalek, bez szafek. Umywalka może być montowana na dowolnym blacie, co czyni to rozwiązanie najbardziej uniwersalnym, bo nie wymaga zmiany całej aranżacji, natomiast ostatnia propozycja zakłada montaż umywalki z dekoracyjnym syfonem – owalnym lub prostokątnym.

Dwa razy więcej możliwości
Umywalki z serii TWINS idealnie spisują się samodzielnie, jednak to w parze tworzą szczególnie niebanalny element wnętrza. Jeśli mamy w łazience wystarczającą ilość miejsca, możemy zamontować dwie miski umywalkowe – dla siebie i partnera. Dzięki nim zyskamy możliwość odbywania przyjemnego rytuału wspólnego zaczynania każdego dnia np. przy porannym myciu zębów. Jeśli jednak wystarczy nam przestrzeni tylko na jedno stanowisko, możemy wybrać praktyczną i bardzo estetyczną umywalkę z szafką. Pojemna, dzielona szuflada, we wnętrzu szafki, pomieści wszystkie niezbędne drobiazgi.
 
- Zastosowanie nowoczesnej technologii Fine Fire Clay (FFC) pozwoliło stworzyć unikalne, masywne i nowoczesne umywalki o dużych powierzchniach odkładczych, które zapewniają maksymalny komfort użytkowania. Gładka powierzchnia ceramiki ułatwia utrzymanie jej w czystości. Dodatkowo w szafkach podumywalkowych zastosowano wygodny, elegancki metalowy uchwyt oraz płytę wilgocioodporną, która zapewnia wysoką trwałość mebli – mówi Krzysztof Brzeziński, Product Manager – Ceramika z Sanitec KOŁO.

Dla każdego coś miłego
Umywalki TWINS są dostępne w dwóch wymiarach - 50 i 60 cm i dwóch nowoczesnych kształtach – z owalną i prostokątną misą, co pozwala dopasować je zarówno do małej łazienki, jak i do przestronnego pokoju kąpielowego. Dodatkowe możliwości aranżacyjne stwarzają szafki w dwóch dekorach frontów – jasnym, klasycznym kolorze dąb Arava oraz bardziej ekstrawaganckim wenge. Szykownym wykończeniem tego duetu będą oryginalne dodatki – lustro w kształcie kwadratu i syfony dekoracyjne – owalne lub prostokątne, które dopełnią całości aranżacji.

TWINS to kolekcja urzekająca prostotą, elegancją i bogactwem możliwości łączenia jej elementów. Jeśli chcemy mieć niebanalne i funkcjonalne wnętrze łazienki w atrakcyjnej cenie – TWINS jest właśnie dla nas!


Umywalka prostokątna z misą prostokątną z otworem 50 x 46 cm, cena od 279 zł brutto
Umywalka prostokątna z misą owalną z otworem 50 x 46 cm, cena od 279 zł brutto
Umywalka prostokątna z misą prostokątną z otworem 60 x 46 cm, cena od 311 zł brutto
Umywalka prostokątna z misą owalną z otworem 60 x 46 cm, cena od 311 zł brutto
Szafka podumywalkowa 50 cm, cena brutto 459 zł
Szafka podumywalkowa 60 cm, cena brutto 510 zł
Lustro 50 cm, cena brutto 229 zł
Lustro 60 cm, cena brutto 249 zł
Zestaw łazienkowy: umywalka prostokątna z misą prostokątną 50 x 46 cm z szafką podumywalkową 50 cm, cena brutto 700 zł
Zestaw łazienkowy: umywalka prostokątna z misą owalną 50 x 46 cm z szafką podumywalkową 50 cm cena brutto 700 zł
Zestaw łazienkowy: umywalka prostokątna z misą prostokątną 60 x 46 cm z szafką podumywalkową 60 cm, cena brutto 780 zł
Zestaw łazienkowy: umywalka prostokątna z misą owalną 60 x 46 cm z szafką podumywalkową 60 cm, cena brutto 780 zł
Syfon dekoracyjny owalny, cena brutto 139 zł
Syfon dekoracyjny prostokątny, cena brutto 149 zł
Zawór spustowy zamykany na zatrzask (umywalki bez otworu przelewowego), cena brutto 49 zł
Zawór spustowy zamykany na zatrzask (umywalki z otworem przelewowym), cena brutto 49 zł

Producent: Sanitec KOŁO Sp. z o.o.
www.kolo.com.pl


Sanitec KOŁO Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce firm z branży wyposażenia łazienek.
W 1993 r. przyłączyła się do międzynarodowej Grupy Sanitec, największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej. Sanitec KOŁO posiada zakłady w Kole, Włocławku, Mińsku Mazowieckim oraz w Ozorkowie. Firma zatrudnia ponad 1500 osób.
Sanitec KOŁO jest producentem i dystrybutorem ceramiki łazienkowej, wanien i brodzików akrylowych, hydromasaży, kabin prysznicowych oraz mebli łazienkowych sprzedawanych pod markami KOŁO, KORALLE i KERAMAG. Oferowane wyroby charakteryzuje nowoczesne wzornictwo oraz najwyższa jakość. Spełniają one europejskie standardy jakości, posiadają certyfikaty B i CE
i są produkowane zgodnie z systemami zarządzania jakością (ISO 9001) i środowiskowego (ISO 14001).
Firma otrzymała m.in. tytuł Ogólnopolskiego Lidera Eksportu (2008), Certyfikat Polskiego Produktu Światowego, nagrodę "Wybór Roku" corocznie w latach 2002 – 2008, medal Przyjaciel Integracji oraz tytuł Partner Polskiej Ekologii - przyznany przez Narodową Radę Ekologiczną.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt