Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Inwestycje z grupą ROCA

Koncern ROCA uruchomił serwis internetowy dla inwestorów. To kompendium wiedzy zawierające szereg informacji pomocnych przy realizacji łazienek o charakterze komercyjnym oraz salonów typu SPA&Wellness.

Planując inwestycję lub remont łazienek użyteczności publicznej, bądź  obiektu typu Wellness i SPA warto przyjrzeć się ofercie marek z grupy ROCA, a mianowicie: ROCA, POOLSPA, MADALENA i LAUFEN, które dostarczą kompleksowego wyposażenia do łazienkowych wnętrz każdego typu, a także pomogą w urządzeniu profesjonalnego salonu SPA.  Przynależność tych marek do jednej rodziny to olbrzymie ułatwienie dla inwestora. Ograniczenie negocjacji handlowych do kontaktu z jednym przedstawicielem handlowym oszczędza czas, a także umożliwia osiągnięcie satysfakcjonującego poziomu cen. Dodatkowo bogata i zróżnicowana oferta poszczególnych marek inspiruje do aranżowania niebanalnych, eleganckich i funkcjonalnych wnętrz, gwarantując sprawdzoną jakość oraz pełną spójność stylistyczną i kolorystyczną.

Teraz z myślą o inwestorach koncern uruchomił specjalistyczny serwis internetowy z pełną ofertą produktów polecanych na inwestycje. Znajdziemy tu kompletne informacje o każdym z nich, jego wymiary, aktualny cennik, rysunki techniczne, warunki instalacji i gwarancji oraz specjalnie przygotowane dla architektów pliki do pobrania, które ułatwią im pracę w trakcie projektowania. Nowe strony prezentują także przykładowe rozwiązania wnętrz łazienkowych o różnym standardzie, udowadniając tym samym, iż niezależnie od możliwości budżetowych inwestora pomieszczenia te zawsze mogą być funkcjonalne i eleganckie przez długie lata eksploatacji. Grupa ROCA posiada produkty z różnych półek cenowych, które idealnie nadają się do wszelkich inwestycji niezależnie od ich klasy oraz stylistyki, czego potwierdzeniem jest umieszczona w serwisie obszerna lista referencyjna z obiektami, w których zainstalowano produkty marek z grupy ROCA. Na nowych stronach, ROCA bezpłatnie udostępnia także  program do projektowania łazienek, który pozwoli na przygotowanie wstępnych projektów inwestycyjnych.
Adres do stron inwestycyjnych grupy ROCA to http://inwestycje.roca.pl/. Do serwisu można wejść także przez stronę główną ROCA www.roca.pl.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt