Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

PIERWSZY CERTYFIKAT JAKOŚCI DLA GABIONOW

Firma Betafence, światowy lider na rynku ogrodzeń, kontroli dostępu i systemów sygnalizacyjnych, jest pierwszym producentem, który uzyskał znak CE dla swoich gabionów. Gabiony są koszami ze zgrzewanych siatek, które można wypełniać różnymi materiałami. Są one stosowane również przy urządzaniu ogrodów i terenów zielonych.

Potwierdzenie jakości

 
Przyznając gabionom firmy Betafence znaku CE (oznakowania zgodności z normami europejskimi) Europejska Organizacja ds. Aprobat Technicznych (EOTA) potwierdza, że produkt spełnia normy bezpieczeństwa i jakości opisane w europejskich dyrektywach „nowego podejścia”. Produkty noszące oznakowanie CE mogą być bez przeszkód wprowadzane do obrotu na rynkach Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
 
Betafence jest pierwszym producentem gabionów, który uzyskał znak CE dla tego typu produktów. To ważne wyróżnienie, które umożliwia firmie Betafence zajęcie pozycji producenta innowacyjnego i znaczącego w swojej branży, a także umożliwia zapewnienie dodatkowych gwarancji jakości instalatorom gabionów i użytkownikom końcowym.
 
Produkty ekologiczne i kreatywne
 
Początkowo gabiony były stosowane głównie w infrastrukturze drogowej i hydrotechnice jako konstrukcje oporowe oraz przeciwerozyjne. Gabiony mają jednak również inne zastosowania: są stosowane jako ogrodzenie, ściany wolnostojące, ekrany dźwiękochłonne, zabezpieczenia przeciwpowodziowe, okładziny dla fasad, w architekturze itd. Gabiony są bardzo użyteczne z ekonomicznego i ekologicznego punktu dla robót związanych z infrastrukturą.

Gabiony można wypełniać różnymi typami materiałów zależnie od ich planowanego sposobu użycia, a także by zapewnić możliwie jak najlepsze wtopienie się w otoczenie. Oprócz kamieni, piasku, ziemi i żwiru, stosuje się również materiały pochodzące z recyklingu, odporne na mróz i nacisk, nadające się doskonale do wykonywania fundamentów i wypełnienia gabionów. Mogą to być na przykład granulaty z odpadów, beton z odzysku itd.
 
Znaczenie ekologiczne gabionów jest związane z obsiewem roślinnym koszy. I tak, niektóre gatunki roślin przyczyniają się korzystnie do usuwania pyłów. - Zapylenie atmosfery stanowi jedno z największych zagrożeń dla zdrowia. Wywołuje ono ciężkie choroby dróg oddechowych lub przyczyniają się do ich rozwoju. Liście roślin wyłapują pyły, które następne są spłukiwane do gleby przez deszcze.
Ponadto rośliny sprawiają, że gabiony pięknie wtapiają się w naturę lub stanowią estetyczne akcenty w centrach miast.
 
Aby uzyskać więcej informacji lub otrzymać przykłady zastosowań i ilustracje, skontaktuj się z nami:
 
Betafence (www.betafence.com) jest światowym liderem w zakresie systemów ogrodzeń, kontroli dostępu oraz detekcji.
Betafence zapewnia ochronę zewnętrzną zarówno obiektów przemysłowych, infrastruktury publicznej oraz prywatnych posesji, terenów leśnych oraz skupisk zwierząt.
Betafence dostarcza również siatki zgrzewane do zastosowań przemysłowych.
Betafence z siedzibą w Belgii zatrudnia obecnie 2000 osób w 13 fabrykach w 11 krajach na świecie a w 2008r osiągnęła obrót na poziomie 500 mln euro. Biura sprzedaży Betafence działają na całym świecie.
 
W polskiej fabryce w Kotlarni (woj. opolskie) Betafence produkuje systemy ogrodzeniowe oraz kontroli dostępu i dystrybuuje je do krajów Europy środkowo-wschodniej: Rosji i Ukrainy, Litwy, Łotwy i Estonii, Czech, Węgier i Słowacji oraz Rumunii.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt