Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Izoluj od dźwięków

Nowością w tegorocznej ofercie Knauf Insulation są płyty z wełny drzewnej Heraklith BM, które zapewniają doskonałą izolację akustyczną.

 Heraklith BM to lekka płyta budowlana z wełny drzewnej, wiązana magnezytem o wysokiej dokładności wymiarowej. Szczególnie przydatna jest w budownictwie drewnianym i zabudowie wnętrz.

Produkt może być stosowany jako poszycie konstrukcji drewnianej. Płyty dobrze sprawdzą się również w budownictwie szkieletowym i zabudowie poddaszy oraz przy wykonywaniu ścianek działowych o wysokiej izolacyjności akustycznej (Rw = 61 dB). Heraklith BM zapewnia ponadto poprawę izolacyjności na dźwięki uderzeniowe w stropach.

 

Niewątpliwą zaletą wełny drzewnej jest elastyczność, niełamliwość i łatwość w montażu. Co ważne, ich właściwości izolacyjne doskonale sprawdzają się zarówno latem, jak i zimą - dzięki naturalnej konstrukcji idealnie regulują mikroklimat pomieszczeń.

Osoby decydujące się na ten rodzaj izolacji mają pewność trwałości zastosowanej konstrukcji – wełna drzewna jest odporna na starzenie oraz odkształcanie. Ponadto w stosunku do metali, betonów i innych materiałów budowlanych oraz malarskich zachowuje się obojętnie. Stanowi również idealną powierzchnią do tynkowania.

 

Dane techniczne:

Współczynnik pozwodzenia ciepła: 0,09 (W/mK)

Ciepło właściwe: 2 (kJ/kgK)

Wyrób niezapalny

Certyfikat CE

Atest higieniczny: HK/B/0796/01/99

Materiał paletowany

 

Dostępne wymiary:

Grubość: 25,35,50,75,100 (mm)

Ciężar: 10,5; 13,3; 18; 26,2; 30 (kg/m kw.)

Powierzchnia: 40; 29; 20; 7,8; 6 (m kw./paletę)

Szerokość: 600, 500 (mm)

Długość: 1200, 2000 (mm)

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt