Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Wełna mineralna w ECOSE Technology produktem roku 2009 Global Insulation

Produkowana w innowacyjnej ECOSE® Technology wełna mineralna firmy Knauf Insulation otrzymała wyróżnienie na Konferencji Global Insulation.

Najnowszy produkt Knauf Insulation zyskał uznanie uczestników IV Konferencji i Wystawy Global Insulation, która odbyła się w listopadzie br. w Pradze. Naturalna wełna mineralna produkowana w ECOSE® Technology otrzymała zaszczytny tytuł „Produktu Roku 2009”.

- Uznanie delegatów konferencji Global Insulation, to dla nas ogromne wyróżnienie – mówi Beata Kuskowska z firmy Knauf Insulation – Nagroda jest dla nas dowodem na to, że wprowadzenie nowej generacji wełny mineralnej to właściwy krok w kierunku oferowania produktów odpowiadających na potrzeby zrównoważonego rozwoju w budownictwie.
 
Wełna mineralna w ECOSE® Technology, która na polskim rynku pojawiła się w lipcu br., jest owocem intensywnego pięcioletniego programu badawczo-rozwojowego prowadzonego w firmie Knauf Insulation. Celem prac było dostarczenie na rynek światowy produktu spełniającego najwyższe standardy budownictwa zrównoważonego. To także kolejny krok potwierdzający dotychczasowe zaangażowanie firmy w prace na rzecz ochrony środowiska i ekologii.
 
O Global Insulation
 
Konferencja Global Insulation to niezwykle ważne wydarzenie w branży izolacyjnej skupiające m.in. czołowych producentów izolacji, wyposażenia, dostawców, a także środowiska naukowe. To jednocześnie międzynarodowa platforma wymiany informacji, prezentacji nowości produktowych i analiz rynkowych oraz miejsce spotkań biznesowych i nawiązywania kontaktów. W tym roku w konferencji uczestniczyło 100 delegatów z ponad 50 firm, reprezentując 25 krajów z całego świata. Dyskusję zdominowały tematy poświęcone zrównoważonemu rozwojowi w przemyśle.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt