Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Na popękane tynki

Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 38 line
Popękana elewacja po sezonie zimowym to problem przed którym staje wielu właścicieli domów jednorodzinnych. Już niewielkie rysy umożliwiają wnikanie wilgoci odpowiedzialnej za proces niszczenia tynków i powłok malarskich.
Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 57 line
Farba dekoracyjno-ochronna FASADFÄRG ELASTOMERIC, nowość marki Beckers, zapewnia trwałe „zamostkowanie” szczelin włosowatych i skurczowych o szerokości nawet 1 mm.

Zmienne warunki temperaturowe i wilgotności naszego klimatu stanowią wyzwanie dla wytrzymałości powłok elewacyjnych. Drobne rysy mogą się pojawić już po pierwszym sezonie zimowym od oddania budynku. Pozostawione bez odpowiedniego zabezpieczenia w krótkim czasie doprowadzą do zniszczenia powłoki elewacyjnej przez miejscowe łuszczenie się i końcową całkowitą utratę przyczepności. Stosowanie tradycyjnych farb elewacyjnych zapewni jedynie krótkotrwałe rozwiązanie problemu.

FASADFÄRG ELASTOMERIC − nowość w ofercie marki Beckers − zapewnia skuteczne „mostkowanie’ rys włosowatych i skurczowych podłoża o szerokości nawet do 1 mm. Wodorozcieńczalna farba elastomerowa produkowana jest na bazie specjalnej dyspersji akrylowej, dzięki czemu wykazuje wysoką elastyczność w pełnym zakresie temperatur zarówno dodatnich jak i ujemnych. Produkt tworzy elastyczne, paroprzepuszczalne powłoki malarskie, charakteryzujące się bardzo niską wodochłonnością oraz doskonałą przyczepnością do podłoża. FASADFÄRG ELASTOMERIC zapewnia trwałą ochronę elewacji przed działaniem czynników klimatycznych, w tym przede wszystkim opadów atmosferycznych. Dodatek specjalnych włókien zbrojących w recepturze farby zapewnia wysoką wytrzymałość mechaniczną naniesionej powłoki.

Farba FASADFÄRG ELASTOMERIC przeznaczona jest do ochronnego malowania elewacji, ale także ścian wewnętrznych budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i hal produkcyjnych. Produkt może być stosowany do powlekania wypraw wapienno-cementowych, cementowych i akrylowych (z wyjątkiem faktury kornikowej), betonu, jak również do renowacji powłok z farb dyspersyjnych. Nie jest natomiast przeznaczony do malowania podłoży zawilgoconych oraz wykańczanych gładziami szpachlowymi (gipsowymi lub dyspersyjnymi) oraz powierzchni z rysami konstrukcyjnymi i dynamicznymi.

Bogata oferta 191 odcieni FASADFÄRG ELASTOMERIC (wg karty kolorów farb elewacyjnych marki Beckers) daje szerokie możliwości dekoracyjne. Wydajność farby wynosi około 3,3-4,5 m2/l (wymagane zużycie dla zapewnienia właściwości „mostkujących”) przy jednokrotnym malowaniu, w zależności od chłonności i struktury podłoża oraz użytego narzędzia malarskiego. Produkt oferowany jest w opakowaniach po 3 i 10 litrów.

Przykładowe ceny produktu dla bazy A/Vit (biała):
opakowanie 10 l – ok. 288 zł/op.
opakowanie 3 l – ok. 94 zł/op.


Beckers - TBD S.A.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt