Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Podłogi w wielkomiejskim stylu - nowości w RuckZuck

Nowa kolekcja podłóg City marki Classen to bogactwo wzorów, które doskonale pasować będą do różnych stylów wystroju wnętrz. Kolekcja City od niedawna przyciąga uwagę odwiedzających salony RuckZuck.

W kolekcji City, dostępnej w ogólnopolskiej sieci sprzedaży podłóg i drzwi RuckZuck, do wyboru mamy dziesięć nowych wzorów paneli podłogowych. Wszystkie one wyróżniają się delikatną strukturą powierzchni z połyskiem co sprawi, że podłoga nada naszemu mieszkaniu wielkomiejskiego charakteru. Nowe panele z kolekcji City świetnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych pomieszczeniach, jak i we wnętrzach klasycznych, jednym i drugim dodając wyszukanej elegancji.

Nowe wzory w RuckZuck
Wśród najnowszej oferty salonów RuckZuck znajdziemy starannie wyselekcjonowaną gamę nowoczesnych wzorów. Jaśniejsze podłogi sprawdzą się nie tylko w tradycyjnych, rustykalnych wnętrzach, ale również w mieszkaniach o minimalistycznej stylistyce. Ciemniejsze panele doskonale będą współgrać z aranżacjami nowoczesnymi oraz inspirowanymi egzotycznymi motywami.
 
- Jasne podłogi o subtelnym wzorze, takie jak Jesion Valletta czy Klon Camedo,  doskonale pasują do stylu skandynawskiego, podkreślając surowość wnętrza. Z kolei wybierając Klon Lugano o ciemnej kolorystyce z łagodnym ułożeniem słojów lub Dąb Canyon możemy sprawić, że wnętrze mieszkania stanie się bardziej przytulne. Z kolei wzory Listone Colorado i Listone Bianco, dzięki mozaice barw, ożywią mieszkanie – mówi Waldemar Kruk, partner handlowy sieci RuckZuck, właściciel salonu RuckZuck we Wrocławiu.
 
Wysoka jakość
 
Dostępna od niedawna w sieci RuckZuck kolekcja City to nie tylko intrygujące wzory, to także wysoka jakość gwarantowana przez firmę Classen – głównego dostawcę sieci.
- Klasa użyteczności 32 oraz wysoka klasa ścieralności AC 4, pozwalają na ułożenie paneli z kolekcji City także w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Tak jak inne kolekcje paneli Classen, panele City to łatwy system montażu Easy Connect oraz skuteczne zabezpieczenie przed wilgocią Isowaxx wyjaśnia Waldemar Kruk.
 
Najnowsza kolekcja paneli podłogowych City dostępna jest w salonach RuckZuck na terenie całego kraju. W wyborze odpowiedniego wzoru pomoże nam kompetentny personel sklepu, a rekomendowana ekipa montażowa, na nasze życzenie, profesjonalnie ułoży zakupioną podłogę.
Panele podłogowe Classen z kolekcji City – cena: 37,99 zł/m2brutto
Dokładne adresy wszystkich salonów RuckZuck znajdują się na stronie internetowej www.ruckzuck.pl.
 
RuckZuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Obecnie liczy ona ponad 100 placówek. Sieć RuckZuck oferuje produkty w cenie producenta. Sklepy RuckZuck położne są w najbardziej korzystnych dla klientów lokalizacjach, z dobrym dojazdem i pojemnymi parkingami.
Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie układania podłóg i montażu drzwi to gwarancja solidności.
 
RuckZuck.biz Sp. z o.o.
Zwonowice ul. Wyzwolenia
44-292 Rybnik 13
tel: +48 32 42 92 000
fax: +48 32 42 92 200

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt