Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Dach na gotowo

Gotowe szkielety dachów z firmy Wiązary Burkietowicz to ekonomiczne i nowoczesne technologicznie rozwiązanie dla budownictwa jednorodzinnego. Klient zyskuje nie tylko nowoczesny produkt, ale także niższą cenę.

Prefabrykowanie elementów zapewnia bardzo dużą precyzję wykonania, nie do osiągnięcia dla najsprawniejszego nawet cieśli, stawiającego konstrukcję dachu bezpośrednio na miejscu budowy.
Wiązary to system eliminujący konieczność zatrudniania przy budowie dachu specjalistycznych ekip. Można nabyć wiązary do samodzielnego montażu, albo zlecić montaż ich wykonawcy.
O ekonomiczności stosowania wiązarów przesądza między innymi stosowanie dolnego pasa jako konstrukcji stropu (zarówno w konstrukcjach poddaszy użytkowych jak i nieużytkowych) przez co można wyeliminować kosztowny strop betonowy. Takie rozwiązanie odciąża też konstrukcję, co pozwala na stosowanie lżejszych ścian i fundamentów. Wiązary składa się też po prostu szybciej, co znacznie przyspiesza czas budowy.
Ponadto Wiązary Burkietowicz zatrudniają wykwalifikowanych konstruktorów, którzy zarówno projektują oryginalne konstrukcje dachowe jak i adaptują gotowe już projekty do oferowanej przez firmę technologii.
Inwestor zna ostateczny koszt więźby już w fazie projektowania (przy wykonaniu tradycyjnym przez cieśli, mamy wówczas lepszy lub gorszy szacunek i  w końcowym  rozrachunku koszt staje się wypadkową wielu składników takich jak: koszt tarcicy, jej transport, odpady, robocizna cieśli, okucia ciesielskie, impregnaty itp) ,
Oszczędności przynosi też optymalizacji zużycia tarcicy. Program komputerowy potrafi zaoszczędzić 20-40% surowca w stosunku do konstrukcji klasycznych. Dzięki temu można zaoferować klientowi korzystniejszą cenę.
Warto też wspomnieć, że profesjonalnie wysuszonego drewna nie trzeba już impregnować.
Nie można też pominąć kolejnego aspektu ekonomicznego. Szybko dostarczone i zmontowane drewno nie jest narażone na rozkradzenie, tak jak złożona na budowie tarcica luzem.
 
Wiązary Burkietowicz to renomowany i doświadczony producent prefabrykowanych konstrukcji z litego drewna.
Od 2002 roku stosuje technologię Mitek®.  Firma projektuje, produkuje i dostarcza na rynek gotowy produkt jakim są wiązary. Wiązary Burkietowicz dostarczają rozwiązań zarówno dla budownictwa jednorodzinnego, jak i dla obiektów przemysłowych i rolniczych.
Współpraca z biurami projektowymi, dostawcami materiałów izolacyjnych, producentami pokryć dachowych z całej Polski poszerza wachlarz dostępnych usług i rozwiązań. Dzięki temu można znacznie skrócić czas realizacji przedsięwzięcia i obniżyć jego koszty. 
Ważną częścią misji firmy jest promocja wiązarów z litego drewna jako doskonałego technologicznie i ekonomicznego rozwiązania szeroko stosowanego na całym świecie. Podstawą działalności edukacyjnej firmy jest przekonanie o tym, że wiązary są najkorzystniejszym dla klienta rozwiązaniem.

Tekst dostarczony przez:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt