Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Nowość marki Bondex! Konstruktor - chroni drewno

Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 38 line
Wszystko wskazuje na to, że skończyły się kłopoty inwestorów, którzy narzekali na brak nowoczesnego i skutecznego środka do zabezpieczenia drewna budowlanego. Spółka Dyrup zaproponowała bezbarwny, wodny impregnat do tego celu.
Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 57 line
KONSTRUKTOR – bo taka jest nazwa handlowa tego preparatu - przeznaczony jest do konserwacji wszelkiego rodzaju drewna na zewnątrz. Producent szczególnie poleca go do zabezpieczenia drewna konstrukcyjnego dachów i szkieletów budynków. Co ważne: nie wymaga warstwy wykończeniowej na podłożach nienarażonych na działanie wilgoci jak np. belki, krokwie, szkielety konstrukcyjne itp.
Unikalna i nowoczesna formuła impregnatu składa się z kombinacji czterech biocydów: fungicydów (propiconazol, IPBC, tebuconazole) oraz insektycydów (cypermetryna), co zapewnia skuteczną barierę dla grzybów i insektów. Jest to preparat głęboko penetrujący: aktywne biocydy wnikają w głąb drewna, a dzięki właściwościom penetracyjnym produkt nie wymywa się, co wydłuża jego właściwości ochronne. Co ciekawe, KONSTRUKTOR posiada także właściwości lecznicze. Można go nakładać na drewno celem likwidacji istniejących gniazd insektów. Stosując go na powierzchniach już zainfekowanych likwiduje się występujące ogniska zapalne.
Preparat jest wyjątkowo łatwy w użyciu. Może być nakładany zarówno pędzlem jak i pistoletem natryskowym. Można go używać poprzez namaczanie w kąpielach zimnych i gorąco-zimnych. Zaimpregnowane KONSTRUKTOREM drewno bez obaw można pokrywać także bejcami, lazurami, lakierami oraz innymi środkami dekoracyjno – ochronnymi.
Nowoczesną formułę środka potwierdza zgodność z europejskimi standardami i regulacjami dotyczącymi zarówno efektywności działania jak i bezpieczeństwa. Jako preparat wodny nie przyspiesza czasu zapłonu drewna oraz nie przyczynia się do szybszego rozprzestrzeniania się ognia.

KONSTRUKTOR dostępny jest obecnie w opakowaniach 5 l, 25 l
Cena detaliczna:
5 l opakowanie – 45 PLN
25 l opakowanie – 165 PLN
Wydajność: zalecane nasycenie drewna 3m2/l

Dyrup Sp. z o.o.

Dąbrowskiego 238
93-231 Łódź
tel. +48 42 253 13 77
fax. +48 42 649-26-66
http://www.dyrup.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2018

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt