Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Zielona strona PCV

Naturalnie najlepsze rozwiązania dla budownictwa – pod takim hasłem wystartują tegoroczne targi Budma. Z pewnością wśród wielu nowości zaprezentowane zostaną produkty gdzie nacisk położono na aspekt ekologiczny. Przykładem jest firma Plastivan i ich nowości z linii paneli dekoracyjnych -Ceramica, Interio i Classic.

 Choć szkodliwość ołowiu i innych metali ciężkich była powszechnie znana już od dawna, miały one i wciąż jeszcze mają szerokie zastosowanie w tzw. chemii budowlanej. Wśród nich także i materiały PCV pokryte farbą lub lakierem są siedliskiem niebezpiecznych dla człowieka związków chemicznych. Ilość metali ciężkich w oknach czy panelach, wyprodukowanych według tradycyjnych metod jest właściwie niewielka, mimo to najnowsze dyrektywy unijne wymagają od producentów w przyszłości redukcji wszystkich szkodliwych pierwiastków.            Panele dekoracyjne PCV Plastivanu wyprzedzają wymogi prawne Unii Europejskiej o kilka lat i już dziś wolne są od ołowiu. Dodatkowo podlegają także recyklingowi. To dzięki inwestycjom w park maszynowy, produkty są całkowicie przyjazne środowisku.

Wśród nowości belgijskiego producenta profili i paneli PCV znajdą się między innymi deski wewnętrzne Ceramica, Interio i Classic. Produkty są odpowiedzią Plastivanu na rynkowe zapotrzebowanie na panele łatwe w montażu i utrzymaniu. Najnowsze kolekcje paneli występują w kilku kolorach, a ich charakter jest dostosowany do wnętrz o charakterze mieszkalnym, nowoczesnym i minimalistycznym oraz użytkowym i gospodarczym.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt