Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Dla inspiracji

W nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach ściana jest przestrzenią dla oryginalnych rozwiązań. Wykorzystanie jej to kwestia naszych pomysłów i odpowiedniego doboru materiałów. Jednym z nich może być panel dekoracyjny z PCV.

Wśród wielu produktów przeznaczonych do aranżacji ścian wewnętrznych dużą popularnością cieszą się panele dekoracyjne. Firma Plastivan wprowadziła właśnie na rynek panele o nazwie Interio. Dedykowane są nowoczesnym i minimalistycznym wnętrzom, w którym ściana jest elementem dekoracyjnym i barwnym tłem dla wyrazistych dodatków i mebli. Nowość Plastivanu stanowi dobre uzupełnienie wnętrz w ciepłych brązach i beżach, a także w odważniejszych wersjach miksowanych żywymi błękitami i fioletami. Atutem tego produktu jest także prosty montaż, łatwa konserwacja oraz aspekt ekologiczny. Panele łączone są na styk, dzięki czemu nie powstają szczeliny pomiędzy nimi i nie gromadzi się tam kurz. Natomiast do pielęgnacji wystarczy gąbka z ciepłą wodą. Ponadto, zgodnie z unijnymi dyrektywami panele Interio pozbawione są metali ciężkich. Podlegają także recyklingowi.

Plastivan Interio Art-Panel:
Wymiary: długość 270 cm, szerokość 25 cm.
Cena brutto: ok. 35 zł brutto /m2

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt