Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Dachermann szkoli online!

Firma Dachermann Polska organizuje profesjonalne szkolenie w nowoczesnej technologii. Po raz pierwszy w Polsce wykonawcy, partnerzy handlowi oraz klienci będą mogli wziąć udział w innowacyjnym projekcie. Nowatorska forma komunikacji umożliwi uczestnikom wygodny dostęp do rzetelnych informacji o zupełnie nowym rodzaju pokrycia dachowego – specjalistycznym Nylonie Dekarskim.

 

19 maja o godzinie 18.00 odbędzie się szkolenie dedykowane profesjonalistom –  fachowcom, którzy zawodowo zajmują się remontami dachów i tarasów. Uczestnicy internetowego spotkania obejrzą film instruktażowy, a następnie za pomocą łatwego w obsłudze video-czatu będą mogli bezpośrednio zadawać pytania producentowi.
 
Wygodny dostęp do fachowej wiedzy
Szkolenie jest bezpłatne i potrwa ok. 60 minut. Aby z niego skorzystać wystarczy się zarejestrować na stronie http://dachermann.com/szkolenie/. Podczas internetowych warsztatów uczestnicy zapoznają się z właściwościami oraz bardzo szerokimi możliwościami zastosowania Nylonu Dekarskiego. Specjalistyczny produkt przeznaczony jest do prac remontowych, takich jak: zabezpieczenie i naprawa dachu czy izolacja tarasu. Idealnie służy do pokrycia i renowacji powierzchni m.in. z blachy, papy lub betonu. Uczestnicy szkolenia będą mogli poznać niezwykłe możliwości jakie wykonawcom daje Nylon Dekarski podczas renowacji dachu czy izolacji tarasu. Dowiedzą się również jak zostać autoryzowanym wykonawcą i otrzymać Certyfikat Zawodowca. Zdobyte porady oraz informacje ułatwią zastosowanie produktów z oferty firmy Dachermann w praktyce.
 
- Polityka firmy opiera się na prostych rozwiązaniach, które są zarazem rozwiązaniami przyszłości. Szkolenie online to nowa forma kontaktu z klientami. To również platforma do wymiany doświadczeń oraz poznania potrzeb naszych partnerów, a dla nich możliwość poszerzenia wiedzy – mówi Piotr Bednorz, właściciel firmy Dachermann. 
 
Profesjonalne szkolenie produktowe jest odpowiedzią firmy Dachermann na rosnące zainteresowanie Nylonem Dekarskim wśród fachowców. Aby dotrzeć do wszystkich swoich klientów firma skorzystała z nowoczesnej formy kontaktu. Uzyskane podczas szkolenia informacje o Nylonie Dekarskim pomogą specjalistom z branży w pracach dekarskich, takich jak zabezpieczenie i naprawa dachu czy izolacja tarasu.
 
Dachermann Polska
 
DACHERMANN Polska jest producentem oryginalnego materiału do powlekania dachów – Nylonu Dekarskiego. Firma powstała w 2004 r. na bazie całkowicie prywatnego, polskiego kapitału. Jej siedziba mieści się w Gliwicach,. Zespół DACHERMANN Polska tworzą specjaliści z dziedziny chemii, w tym nauki o polimerach, a także materiałoznawstwa oraz marketingu i logistyki.
 
Badania laboratoryjne nad nowym rodzajem pokrycia dachowego rozpoczęto w 2005 roku. Na początku 2008 roku Nylon Dekarski uzyskał aprobatę techniczną Instytutu Techniki Budowlanej, która umożliwia stosowanie go w budownictwie, jako samodzielne pokrycie lub do renowacji pokryć dachowych. Poza dachem produkt można używać do hydroizolacji ścian fundamentowych, fundamentów, ścian piwnic, płyt dennych, garaży podziemnych, zbiorników, tarasów, balkonów. Nylon Dekarski jest łatwy w aplikacji, odporny na działanie czynników atmosferycznych i promieniowanie UV. Wraz z produktami towarzyszącymi – Gruntem Dekarskim, Kitem Dekarskim, Taśmą do narożników i dylatacji oraz Siatką renowacyjną – tworzy profesjonalny system z 15-letnią gwarancją.
 
Nylon Dekarski został nagrodzony m.in. „Złotą Kielnią” raz „Złotym Medalem”. W 2009 roku zdobył tytuł Najlepszego Produktu w kategorii pokrycia dachowe, elewacje i izolacje budowlane na Targach Budownictwa Mieszkaniowego, Modernizacji i Wykończenia Wnętrz TARGBUD 2009 w Katowicach. Podczas targów BUDMA w Poznaniu otrzymał nagrodę TOPBuilder 2010 i został uznany za jeden z najbardziej innowacyjnych produktów budowlanych sezonu.
 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt