Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Zehnder potrójnie nagrodzony!

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE 2010, która odbyła się między 26 a 29 kwietnia, przyniosła firmie Zehnder trzy prestiżowe nagrody. Producent został doceniony za stoisko, odzwierciedlające prowadzoną strategię marketingową oraz dwukrotnie za kompaktową centralę energetyczną Zehnder ComfoBox.

Odbywające się w cyklu dwuletnim targi INSTALACJE to jedyne tak znaczące wydarzenie dla sektora instalacyjnego w Polsce. Stanowią one okazję do prezentacji aktualnych trendów, technologii i nowości produktowych w najważniejszych sektorach związanych z rynkiem instalacyjnym. Firma Zehnder zaprezentowała swoją ofertę w Poznaniu po raz piąty. Atrakcyjne stoisko o wielkości 120 m2 przyciągało uwagę uczestników targów. Za wystawę, najbardziej sprzyjającą strategii marketingowej firmy na targach, Zehnder otrzymał nagrodę Acanthus Aureus. Odebrał ją Dyrektor Generalny Zehnder Polska – Jerzy Stosiek.

Stoisko firmy Zehnder zostało podzielone na 2 sektory: technikę domową i przemysłową. W części z techniką domową zaprezentowano nowości: grzejnik dekoracyjny Zehnder Metropolitan oraz kanałowy Zehnder Terraline. Uczestnicy INASTALACJI mogli zobaczyć także grzejniki z serii Villeroy & Boch by Zehnder. Minimalistyczny Subway i nagrodzony red dot design award 2009 funkcjonalny Planus zostały umieszczone w przygotowanej specjalnie aranżacji łazienkowej, podkreślającej ich atrakcyjny wygląd.

Zehnder zaprezentował także kompleksowy system komfortowej wentylacji: dekoracyjne wentylatory łazienkowe i kuchenne, kanały dystrybucji powietrza oraz eleganckie kratki wentylacyjne. Uczestnicy targów mogli zapoznać się z prostym w obsłudze programem doboru systemów rozprowadzania powietrza.

Jedną z atrakcji ekspozycji była kompaktowa centrala energetyczna ComfoBox, czyli nowoczesna jednostka łącząca w sobie wszystkie komponenty niezbędne do funkcjonowania domu jednorodzinnego: ogrzewanie, wentylację, chłodzenie i podgrzewanie wody użytkowej. Innowacyjna centrala została doceniona dwoma prestiżowymi nagrodami: Złotym Medalem Targów Poznańskich oraz „Liderem Instalacji”.

Złoty Medal, przyznawany za najlepszy produkt targów, cieszy się renomą i uznaniem wystawców od 1979 roku. Drugie wyróżnienie – Lider Instalacji – przyznawane jest w konkursie organizowanym przez miesięcznik Rynek Instalacyjny. Konkurs ma na celu m.in. promocję nowoczesnych, oryginalnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych oraz podkreślenie jakości i bezpieczeństwa wyrobu. Centralę ComfoBox wyróżniono w kategorii ciepłownictwo, ogrzewanie oraz energooszczędność. Podczas uroczystej gali nagrody odebrał Jerzy Stosiek – Dyrektor Generalny Zehnder Polska.

- Jesteśmy dumni z nagród otrzymanych na Targach INSTALACJE 2010. Podczas targów nasze stoisko odwiedziło wielu klientów oraz partnerów, z którymi mogliśmy porozmawiać i wymienić doświadczenia. Pozytywne opinie i wyróżnienie ekspozycji firmy Zehnder to dowód uznania i zaufania. Nagrody otrzymane za kompaktową centralę energetyczną ComfoBox potwierdziły najwyższą jakość produktu oraz jego nowoczesność i funkcjonalność – mówi Jerzy Stosiek, Dyrektor Generalny Zehnder Polska.

W ramach techniki domowej zaprezentowano także wysokowydajny promiennik sufitowy Zehnder Carboline, wykorzystujący grafit jako przewodnik ciepła oraz zimna. Urządzenie wyróżnia się bardzo krótkim czasem reakcji na zmiany temperatury w pomieszczeniach. Idealnie wkomponuje się we wnętrza hal produkcyjnych i sportowych, biur, szkół szpitali czy sklepów.

Obok stoiska z produktami skierowanymi do odbiorców indywidualnych umieszczono asortyment, który przeznaczony jest do hal przemysłowych i fabryk: centralę rekuperacyjną  o wydajności 1500 m3/h, przemysłowe systemy filtracji powietrza oraz wentylatory dachowe.

Podczas targów Zehnder zaprezentował również drugą markę wchodzącą w skład jego oferty produktowej – markę Runtal obejmującą eleganckie grzejniki, wyróżniające się niebanalnym wzornictwem i oryginalnym designem. Wśród nich znalazł się najnowszy produkt tej marki – Runtal Splash.

Więcej informacji na temat asortymentu Zehnder również na stronie www.zehnder.pl
Informacja o firmie:
Zehnder Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład Zehnder Group z siedzibą w Szwajcarii. To lider w segmencie grzejników klasy średniej i premium oraz promienników sufitowych.
Firma Zehnder posiada kompletną ofertę systemów grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych do budynków mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej, budynków przemysłowych, logistycznych oraz sportowych. W skład asortymentu firmy wchodzą grzejniki: „na miarę”, łazienkowe podstawowe i dekoracyjne, elektryczne oraz sufitowe promienniki do ogrzewania i schładzania pomieszczeń. W ofercie znajduje się również wentylacja komfortowa Zehnder Comfosystems i przemysłowe systemy filtracji powietrza.


Informacja o marce Runtal:
RUNTAL to marka  wchodząca  w skład Zehnder Group z siedzibą w Szwajcarii. Od 1984 roku stanowi niezmienne źródło inspiracji dla branży i klientów końcowych. Grzejniki Runtal charakteryzuje awangardowe wzornictwo, śmiałe idee oraz oryginalny design. Ich pomysłodawcami są znani projektanci, m.in. duet King & Miranda.
Należące do portfolio Zehnder Group grzejniki Runtal to produkty z pogranicza sztuki i technologii. O ich wyjątkowości stanowią doskonałe parametry oraz wydajność produktów ukryte pod abstrakcyjnymi kształtami i niezwykłą estetyką. Przedstawicielem marki Runtal na Polskę jest firma Zehnder Polska.


Więcej informacji o produktach marki Runtal na www.runtal.pl
 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt