Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Kwietniowi finaliści "Miss & Mister Transportu"

Znamy już najpiękniejszych dyspozytorów kwietnia w wyborach Miss i Mistera Transportu 2010 organizowanych przez operatora giełdy transportowej TRANS. Misterem kwietnia 2010 został pracownik niemieckiej firmy Dachser GmbH & Co.KG, znany użytkownikom giełdy pod pseudonimem Dan 1983. Tytuł Miss kwietnia 2010 otrzymała Sandra Sawczyn z firmy transportowej Solid Euro Trans.

Już po raz czwarty zostali wybrani laureaci miesiąca w konkursie Miss i Mister Transportu 2010.
Romantyczne, czarno – białe zdjęcie Dana 1983 z niemieckiej firmy Dachser GmbH & Co.KG urzekło wiele pań i przyniosło kandydatowi upragnione zwycięstwo. Mister kwietnia pisze o sobie, że „jest zawsze w dobrym humorze” – z pewnością po wygranej humor ma jeszcze lepszy.
Sandra Sawczyn, Miss kwietnia zapytana dlaczego zdecydowała się startować w konkursie odpowiada, że chciała spróbować czegoś nowego i dobrze się przy tym bawić.

- Wszyscy moi znajomi bardzo wspierali moją kandydaturę. Myślę, że to dzięki nim udało mi się zostać Miss Transportu kwietnia 2010. To dla mnie wielkie wyróżnienie; szczególnie, że konkurencja była bardzo duża. – mówi Sandra znana użytkownikom giełdy TRANS pod nickiem „Sanderka”.

Zwycięzcy otrzymają nagrody miesiąca, czyli pakiety plażowe w których skład wchodzą między innymi deska funboardowa, koce plażowe czy frisbee. Takie nagrody z pewnością przydadzą się podczas nadchodzących wakacji. Miss i Mister Transportu kwietnia 2010 stoją również przed szansą na wygranie nagrody głównej – sześciodniowej wycieczki na słoneczną Ibizę.

Profile Miss i Mistera oglądać można pod linkami: http://pl.miss-2010.eu/profile/view/80 oraz http://pl.mister2010.eu/profile/view/323.
Wszystkich kandydatów walczących o tytuły Miss i Mistera Transportu 2010 znaleźć można na stronach: www.mister2010.eu i www.miss-2010.eu.

 

O Wyborach Miss/Mister Transportu 2010:

Wybory Miss/Mistera Transportu 2010 to pierwsze tego typu wybory w europejskiej branży TSL.
W konkursie wziąć udział może każdy zawodowo zajmujący się transportem drogowym (pracownik firmy transportowej i spedycyjnej) z Polski oraz pozostałych krajów europejskich.
Od startu konkursu w styczniu 2010 w Wyborach zarejestrowało się ponad 600 kandydatów do tytułu najpiękniejszych w branży transportowej.
W konkursie można zarejestrować się za pomocą stron: www.miss-2010.eu i www.mister2010.eu
Organizatorem konkursu jest operator Europejskiej Giełdy Transportowej TRANS- jednej z największych platform wymiany informacji o frachtach i przestrzeniach ładunkowych w Europie.
Więcej na: www.trans.eu 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt