Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Bezpiecznie na weekend

Wyjazdy na kilka dni, to nie tylko szansa dla nas na zasłużony odpoczynek, ale również, niestety, szansa dla tych, którzy pod naszą nieobecność planują „pracować” w naszych domach. Źle zabezpieczony dom jak magnes przyciąga bowiem złodziei.

Własny dom, czy mieszkanie to niejednokrotnie efekt wielu lat ciężkiej pracy. Meblowanie, wyposażanie, wreszcie umieszczanie w nim rzeczy nie tylko cennych, ale również posiadających dla nas ogromną wartość emocjonalną, to często wieloletni wysiłek. Zamiast pierwsze zaoszczędzone po remoncie pieniądze wydawać na wczasy, warto przed wyjazdem zainwestować z niezawodny system zabezpieczający nasze cztery kąty. Oszczędzi nam to nie tylko stresu związanego z możliwą przykrą niespodzianką po powrocie, ale również wpłynie na zwiększenie komfortu na co dzień.

Godnym polecenia i niezawodnym systemem alarmowym jest najnowszy produkt firmy Nice-Nice Home Security. Jest to kompletny system alarmowy wyposażony m.in. w centrale sterujące, syreny alarmowe zewnętrzne i wewnętrzne, różnorodne czujki, przenośną klawiaturę sterującą oraz nadajniki radiowe. Zarówno centrale jak i syreny posiadają własne zasilanie. System Nice Home Security wyróżniają wielozadaniowe czujniki, które wykrywają nie tylko ruch, ale i zbicie szyby, otwarcie drzwi lub okna, zalanie wodą czy nadmierne zadymienie, znacznie podnosząc w ten sposób efektywność działania systemu alarmowego. Nie ma zatem mowy o tym, że ktoś niepostrzeżenie zakradnie się do naszego domu lub mieszkania. Wszystkie urządzenia posiadają wbudowane czujniki antysabotażowe uniemożliwiające włamywaczowi próby otwarcia obudowy lub zdjęcia czujki ze ściany. Nowością wśród dostępnych na rynku systemów alarmowych jest w przypadku Nice Home Security zastosowanie dwutorowej komunikacji radiowej, jaka jest wykorzystywana do komunikacji pomiędzy poszczególnymi urządzeniami.

Firma Nice Polska, lider w automatyce do domu na polskim rynku, ma w swojej ofercie również automatykę do bram, jak i rolet, którą można z łatwością zsynchronizować z systemem alarmowym. Połączenie niezawodnych produktów tak uznanej marki, jak Nice Polska stanie się gwarancją nie tylko zabezpieczenia naszych dóbr materialnych, ale i pozwoli nam w spokoju cieszyć się chwilami spędzanymi poza domem.

Więcej na www.nice.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt