Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Sieć RuckZuck rośnie w siłę

W ramach sieci RuckZuck otwierane są kolejne salony w województwach mazowieckim i warmińsko-mazurskim. Mieszkańcy Radomia i Elbląga będą mogli zapoznać się z ofertą największego w Polsce sprzedawcy podłóg i drzwi już w drugiej połowie kwietnia. W Mławie punkt RuckZuck rozpocznie działalność na początku maja.

Rozpoznawalna marka oraz doświadczenie zdobyte przez 5 lat działalności gwarantują RuckZuck stabilną pozycję na rynku polskim, a także w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Dzięki temu sieć może zapewnić swoim Partnerom Handlowym silne wsparcie zarówno na początku, jak i w trakcie współpracy.

Dynamiczny rozwój, pomoc profesjonalnych doradców oraz najwyższej jakości asortyment to klucz do sukcesu w każdej działalności. To również główne powody, dla których przedsiębiorcy decydują się na podjęcie współpracy z RuckZuck. Taki krok uczynił Grzegorz Glinka z Elbląga, właściciel sklepów „Świat podłóg i drzwi”, który otwarcie salonu planuje na 17 kwietnia br.

- Asortyment oferowany przez sieć sprzedawałem już wcześniej w „Świecie podłóg i drzwi”. Kontakt z dystrybutorem przebiegał pomyślnie, dlatego postanowiłem, by jeden z moich sklepów funkcjonował pod szyldem RuckZuck – mówi Grzegorz Glinka.

Na powierzchni 260 m2 znajdą się m.in. produkty marek Royal Floor i Classen, jak również akcesoria uzupełniające do drzwi i podłóg. Punkt handlowy RuckZuck jest zlokalizowany przy ul. Warszawskiej 72, w pasażu sklepów budowlanych i wnętrzarskich.

Kolejne punkty w mazowieckim
W województwie mazowieckim pod szyldem RuckZuck funkcjonuje 8 punktów handlowych. 24 kwietnia br. dołączy do nich salon OKNOLUX w Radomiu, należący do Wojciecha i Anny Wasilewskich. W sklepie o powierzchni ok. 400 m2, zlokalizowanym przy ul. 1905 roku, klienci będą mogli nabyć wysokiej klasy drzwi i panele laminowane marki Classen oraz podłogi drewniane, a także produkty z branży budowlanej i wnętrzarskiej.

- Zależy nam na rozwoju naszej firmy, dlatego przystąpiliśmy do Programu Partnerskiego ze sprawdzonym na polskim rynku dystrybutorem podłóg i drzwi. Zdecydowaliśmy się na współpracę z siecią RuckZuck, gdyż jest to znana marka, która cieszy się zaufaniem klientów. To nasz pierwszy salon RuckZuck, ale możliwe, że nie ostatni – mówi Wojciech Wasilewski, współwłaściciel firmy OKNOLUX Radom.

W pierwszym tygodniu maja w województwie mazowieckim zostanie otwarty jeszcze jeden salon – w Mławie przy ulicy Grzebskiego. Na współpracę z siecią RuckZuck zdecydowała się Aneta Osiecka, właścicielka Firmy Handlowo – Usługowej Anmar.

- RuckZuck to solidna marka, która oferuje produkty najwyższej jakości. Jestem pewna, że docenią to mieszkańcy Mławy i okolic. To mój pierwszy salon RuckZuck i liczę, że dzięki wsparciu sieci osiągnę sukces – mówi Aneta Osiecka.

W asortymencie salonów RuckZuck znajdziemy podłogi drewniane i laminowane, drzwi,  ościeżnice oraz akcesoria uzupełniające (m.in. listwy, zamki, klamki). W punktach handlowych można liczyć na profesjonalną poradę personelu, który na życzenie klientów wskaże najlepszą ekipę montażową. Sieć zapewnia także transport zakupionych produktów.

Sieć RuckZuck stale poszukuje nowych Partnerów Handlowych. Firmy oraz przedsiębiorców zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu z Krzysztofem Bedrą, Managerem ds. Sprzedaży RuckZuck lub wypełnienia formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie www.ruckzuck.pl.

Krzysztof Bedra, numer kontaktowy: +48 608 207 270


RuckZuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Sklepy RuckZuck położne są w najbardziej korzystnych lokalizacjach, z dobrym dojazdem i parkingami dla klientów.
Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Mogą oni liczyć na fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie montażu zakupionych towarów.

RuckZuck.biz Sp. z o.o.
Zwonowice ul. Wyzwolenia
44-292 Rybnik 13
tel: +48 32 42 92 000
fax: +48 32 42 92 200
www.ruckzuck.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt