Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Stolbud Włoszczowa na XVII kieleckich targach DOM

Firma Stolbud Włoszczowa wraz ze swoim kieleckim partnerem handlowym – Hossa, uczestniczyła w kolejnych Ogólnopolskich Targach Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM. Impreza miała miejsce w dniach  9 - 11 kwietnia w Kielcach.

Targi DOM są jednym z największych wydarzeń tego typu w południowo – wschodniej części kraju. Program obejmuje prezentację nowoczesnych technologii oraz materiałów budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych, a także produktów wyposażenia i dekoracji wnętrz. Oprócz produktów i usług niezbędnych do budowy domu przedstawiane są także m.in. propozycje kredytów, czy usług projektanckich i wykończeniowych.
W tegorocznej edycji kieleckich targów na powierzchni 6 tys. m2 swoje oferty zaprezentowało 224 wystawców z całej Polski.

Stolbud Włoszczowa zaprezentował na kieleckich targach szeroką gamę drzwi i okien. Asortyment był wystawiony na stoisku o powierzchni 40 m?, które obsługiwali pracownicy Stolbudu oraz przedstawiciele firmy Hossa. Ze względu na rozpoczynający się sezon wiosenny, dużym zainteresowaniem cieszyły się okna, zwłaszcza okno Capital o doskonałych parametrach i okno Standard w nowym wydaniu –z drewna meranti. W bogatej ofercie drzwi produkowanych przez Stolbud nie zabrakło nowości. Zwiedzający mogli podziwiać m.in. popularną kolekcję  Modern w kolorze ciemnego orzecha z mlecznym szkłem. Uwagę gości przyciągały również zewnętrzne drzwi wejściowe charakteryzujące się stabilną i solidną konstrukcją.

- Kieleckie targi DOM są dla nas doskonałą okazją do zaprezentowania naszych produktów. Odwiedzający mogą uzyskać od naszych specjalistów informacje o technologiach stosowanych w produkcji drzwi i okien oraz ich właściwościach funkcjonalnych. Służymy także fachową radą przy wyborze stolarki, aby pasowała do wnętrza pod względem technicznym oraz estetycznym. Szczególnie cenna dla nas jest możliwość poznania opinii o naszych produktach. Dzięki temu wiemy jakie są oczekiwania klientów i możemy podjąć działania, by nasza oferta w pełni je spełniała – mówi Daniel Kocełuch - Doradca Techniczno- Handlowy Stolbud Włoszczowa.

Ze względu na różnorodność oferty, targi DOM są adresowane zarówno do przedstawicieli firm budowlanych, którzy mają możliwość zapoznania się z propozycjami konkurencji i partnerów biznesowych, jak również do wszystkich osób planujących budowę lub remont domu, bądź mieszkania. Targi są doskonałym źródłem informacji i wskazówek pomocnych w pracach budowlanych, a także inspirują do wprowadzenia nowych rozwiązań technologicznych, czy zmian wystroju, które uatrakcyjnią każdy dom lub mieszkanie.

 

Producent: Stolbud Włoszczowa S.A.

www.stolbud.pl

Stolbud Włoszczowa S.A. jest jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Firma skutecznie łączy bogatą, wynikającą z ponad 40 letniego doświadczenia tradycję  z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Cały asortyment Stolbud Włoszczowa S.A. posiada aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku budowlanym. Jakość i solidność wytwarzanego przez nią asortymentu potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001. To zapewnienie, że wszystkie produkty odpowiadają istotnym europejskim wymaganiom dotyczącym zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
W roku 2008 do sprzedaży trafiło innowacyjne, energooszczędne okno Capital skutecznie ograniczające straty ciepła i  charakteryzujące się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej w Polsce.
Firma od lat stale współpracuje z jednostkami notyfikowanymi w Polsce, takimi jak m.in. Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Znajduje się także na liście firm rekomendowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi.
Od listopada 2009 roku firma należy do rankingu liderów polskiego rynku – Zielona Marka, świadczącym o efektywnym działaniu na rzecz przyrody, zwiększaniu oszczędności energii i świadomym propagowaniu zachowań i rozwiązań na rzecz środowiska naturalnego oraz społeczeństwa.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt