Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Nowość! Panele Dąb Boston - natura w nowym wydaniu

Współczesny krajobraz miejski tworzą zarówno budynki zabytkowe, jak i nowe obiekty futurystycznej architektury. Efektem tego połączenia jest niezwykle ciekawy obraz, w którym każdy element wyróżnia się swoją wyjątkowością. Nowe panele z kolekcji Life marki Classen pozwolą nam przenieść tę wielkomiejską specyfikę do wnętrza naszego mieszkania.

Boston to jedno z najstarszych i najważniejszych amerykańskich miast. Spacerując jego ulicami możemy podziwiać piękne historyczne budowle, a także współczesne, imponujące drapacze chmur. To wyjątkowe miejsce, w którym ceni się tradycję, a jednocześnie stawia się na szybki postęp technologiczny i rozwój. Nowe panele Dąb Boston z kolekcji Life marki Classen doskonale oddadzą klimat tego miasta.

Naturalny szyk
Podłoga to dominujący element wystroju wnętrza, dlatego warto wybrać ponadczasowy, naturalny wzór, który będzie zachwycał przez lata. Panele Dąb Boston przypominają parkiet, gdyż deskę tworzą dwie szerokie klepki. Jest to nowoczesne rozwiązanie, ponieważ w dotychczasowych modelach stosowano trzy, węższe klepki. Ciepła barwa paneli marki Classen dobrze skomponuje się z surowymi, zimnymi dodatkami ze szkła i metalu, tworząc eleganckie, lecz przytulne wnętrze. Ciekawym rozwiązaniem jest zestawienie naturalnie wyglądającej podłogi oraz ścian pomalowanych nasyconymi kolorami. Panele Dąb Boston będą również idealnie współgrać ze wzorzystymi fakturami, uwypuklając ich niebanalny styl.

Podłoga Dąb Boston przypadnie do gustu zwolennikom minimalistycznych form w jednolitych barwach, tworząc znaczący element aranżacji wnętrza. Jej uniwersalny wzór nie będzie stanowił ograniczenia w projektowaniu i pozwoli na realizację nawet najbardziej awangardowych pomysłów. Nawiązanie do naturalnej struktury drewna sprawi, że panele będą dobrze wyglądały w przestronnym salonie lub jadalni. Natomiast małe pomieszczenia – sypialnia bądź pokój dziecięcy – będą sprawiały wrażenie większych optycznie.

Podobnie jak inne wzory z kolekcji Life, panele Dąb Boston charakteryzują się wysoką klasą ścieralności – AC3 oraz użyteczności – 31, co gwarantuje ich trwałość i piękny wygląd na długie lata. Dodatkowe zabezpieczenie przed wilgocią specjalną kompozycją wosków Isowaxx zwiększa ich odporność i zapewnia bezproblemowe użytkowanie. System EasyConnect pozwala na szybki montaż paneli bez użycia kleju i uzyskanie idealnego efektu równej i wytrzymałej powierzchni.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.classen.pl

City Dąb Boston – cena 29,99 zł brutto/m2
Grubość:  7 mm
Powierzchnia: struktura drewna
Klasa ścieralności: AC3
Klasa użyteczności: 31
Gwarancja: 10 lat w pomieszczeniach mieszkalnych, 2 lata w pomieszczeniach użyteczności publicznej
System montażu: EasyConnect
Dystrybutor: Classen–Pol S.A., Zwonowice, ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13
www.classen.pl

 

Classen to jeden z najbardziej cenionych producentów wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Firma jest jednym z liderów światowego rynku podłóg laminowanych oraz producentem, najczęściej wybieranych przez Polaków, skrzydeł drzwiowych i ościeżnic wewnątrzlokalowych.. W Polsce firma jest reprezentowana przez spółkę Classen-Pol S.A. z siedzibą w Rybniku-Zwonowicach.

Classen-Pol S.A. swoje wyroby sprzedaje w całym kraju poprzez sieć dealerską oraz we wszystkich marketach budowlanych. Firma prowadzi eksport do krajów Europy Zachodniej oraz Europy Środkowo-Wschodniej.

Panele podłogowe Classen to naturalne połączenie piękna natury oraz trwałości. Piękne wzory nadają wnętrzom wyjątkowy klimat i niepowtarzalny charakter, wprowadzając nas w podróż po malowniczych zakątkach świata. Skrzydła drzwiowe marki Classen wytwarzane są na jednej z najbardziej nowoczesnych linii technologicznych w Europie, dzięki temu łączą w sobie funkcjonalność z atrakcyjnym wyglądem. Duży wybór wzorów podłóg i drzwi zapewnia możliwość stworzenia oryginalnego wnętrza. Pasją firmy Classen jest ciągła praca nad doskonaleniem produktów, szukaniem nowych wzorów, struktur, opracowywaniem nowych systemów montażu. 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt