Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Podłogi dla wymagających - nowości firmy WITEX na rok 2010

Rok 2010 w dziedzinie aranżacji wnętrz upłynie pod znakiem bieli i szarości. Barwy te królować będą na ścianach, a także znajdą odzwierciedlenie w kolorystyce mebli, dodatków i – co warte podkreślenia - podłóg. Mając ten fakt na uwadze projektanci firmy WITEX stworzyli nowe, zgodne z najnowszymi trendami, kolekcje laminowanych  paneli podłogowych. Dzięki temu firma WITEX wkracza w 2010 rok z ofertą obejmującą największą w branży liczbę modnych i eleganckich dekorów, utrzymując przy tym najwyższą jakość produktów.

W roku 2010 w ofercie firmy WITEX odnaleźć można aż 148 różnych wzorów podłóg – 136 dekorów paneli podłogowych z laminowaną powierzchnią w 15 kolekcjach, a także 12 dekorów, ciepłych w dotyku i pokrytych bardzo wytrzymałym winylem, paneli z serii elastoclic design. Nowa oferta firmy charakteryzuje się jeszcze większym niż dotychczas zróżnicowaniem rozmiarów desek oraz struktur ich powierzchni, których obecnie jest, odpowiednio, 10 i 8. W kolorystyce produktów firmy WITEX można zauważyć natomiast wyraźną tendencję ku bielonym parkietom dębowym, jednakże w ofercie pojawiły się również panele imitujące bielone parkiety bukowe i jesionowe, a także dekory utrzymane w różnych odcieniach szarości. Zachowany został również trend na tzw. postarzane, rustykalne wzory.

 
Siła designu, czyli nowe kolekcje  
 
Wraz z nadejściem roku 2010 w ofercie firmy WITEX pojawiło się aż sześć nowych kolekcji, zaś dwie – Bonita i Marena, uległy zmianom kolorystycznym. Pierwsza z nowości, Artria, to kolekcja paneli podłogowych przeznaczonych do nowoczesnych wnętrz. Jej stonowane kolory i niezwykłe wzory, takie jak np. subtelne kwiaty rysowane delikatną kreską, z pewnością przypadną do gustu wielbicielom niebanalnych rozwiązań. Kolekcja Liseo firmy WITEX o klasycznych dekorach drewna, rustykalna i jednocześnie nowoczesna kolekcja Averto V4, Catania V4 z deskami o wydłużonym formacie i barwnych dekorach czy też Novara V2 – inspirowana podłogą z litych desek, sprawdzą się natomiast zarówno w pokoju dziennym, sypialni, a nawet, dzięki wodoodpornej płycie nośnej Aqua-Protect, w łazience i kuchni.  Ostatnia z nowości firmy WITEX to zachwycająca szlachetnością kolekcja Amaris V2. Panele laminowane z tej rodziny kolorystyką wpisują się w najnowszy trend aranżacyjny - zamiłowanie do różnych odcieni szarości - dzięki czemu nie sposób ich nie zauważyć.
 
Zabawa strukturą i rozmiarem
 
W kolekcji na rok 2010 firmy WITEX znaleźć można nie tylko niezwykłe bogactwo dekorów, ale również niespotykaną na rynku gamę struktur i rozmiarów desek. Osiem różnych rodzajów faktur - od powierzchni błyszczących, matowych o wyglądzie podłogi olejowanej czy też gładkich typu Soft, poprzez panele o wyczuwalnej, szczotkowanej strukturze, aż po strukturę płytek ceramicznych – pozwala na tworzenie dowolnych kombinacji aranżacyjnych. Różne rozmiary paneli, z których najmniejsze mają wymiary 396 mm na  396 mm, największe zaś - 1488 mm x 293 mm, ułatwią nam natomiast idealne dopasowanie podłogi do wybranego pomieszczenia. Firma WITEX, przedstawiając nam najszerszy na rynku wachlarz możliwości po raz kolejny udowadnia, że jej produkty trafią w gusta nawet najbardziej wymagających odbiorców.
 
Atrakcyjne akcesoria
 
W katalogu produktów firmy WITEX na rok 2010, oprócz eleganckich podłóg, znalazły się także różnego typu akcesoria, takie jak listwy przypodłogowe, profile aluminiowe i drewnopodobne, będące idealnym wykończeniem podłóg przy ścianach czy progach, maty, folie i pianki podkładowe, a także oświetlenie podłogowe typu LED. Wszystko po to, aby wnętrze naszego domu wykończone zostało w sposób perfekcyjny. Warto podkreślić, że listwy przypodłogowe WITEX dostępne są również w wersji wykonanej z aluminium, a także w kolorystyce każdego dekoru, nawet tak fantazyjnego jak Czerwień rubinowa z kolekcji Color, czy Travertin z serii Casa V4. Co więcej listwy w każdej odmianie kolorystycznej wstępują w dwóch rozmiarach – o standardowej wysokości 42 mm i w coraz modniejszej wersji mierzącej 70 mm, dzięki czemu firma WITEX posiada najbogatszą na rynku ofertę tych akcesoriów. Opatentowane oświetlenie podłogowe typu LED to kolejna warta wyeksponowania nowość w ofercie firmy WITEX. Lampy Eyeleds doskonale sprawdzają się jako światło wprowadzające, akcentujące, czy też nocne. Ich solidna konstrukcja sprawia, że wytrzymują one duże obciążenia, zatem bezpiecznie i bez obaw można po nich chodzić.
 
Z innej strony…
 
Nowy rok to również zmiany na stronie internetowej firmy WITEX. Pojawiły się na niej nowe, bardziej szczegółowe opisy poszczególnych kolekcji. Ze strony pobrać można również karty techniczne, instrukcje układania paneli i parkietów, a także skorzystać z WITEX Floor Studio – wirtualnego programu aranżacji wnętrz.
 
Każdy nowy rok daje nam nowe możliwości, również w temacie aranżacji wnętrz. Planując remont domu czy mieszkania warto zatem sięgnąć nie tylko po znane produkty, ale również zapoznać się z nowinkami w katalogach znanych producentów. Firma WITEX ma tutaj wiele do powiedzenia. Wśród jej bogatej oferty z pewnością wybierzemy takie podłogi, które spełnią nasze oczekiwania…
 
WITEX Polska Spółka z o.o.
ul. Mińska 38, 54-610 Wrocław

 

 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WITEX to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokogatunkowych podłóg. O jej niewątpliwym wkładzie w rozwój tej dziedziny przemysłu świadczy m.in. fakt, iż należy do grona współwyznalazców podłogi laminowanej.  Dzięki dostosowaniu usług do potrzeb Klientów i partnerskiej współpracy handlowej WITEX cieszy się dużym uznaniem wśród odbiorców na całym świecie.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt