Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Podłogi polimerowe BrillianceFloor w DDD

Na polskim rynku pojawiły się podłogi polimerowe BrillianceFloor. Ich jedynym dystrybutorem w Polsce jest specjalistyczna sieć DDD Dobre Dla Domu.

Podłogi polimerowe są nowością na rynku polskim. Pierwszym producentem, który sięgnął po to rozwiązanie jest Krono Original. Najważniejszą cechą wyróżniającą podłogę lakierowaną jest jej polimerowe pokrycie wyjątkowo odporne na zabrudzenia i czynniki chemiczne. 

 
Zastosowanie nowej, unikalnej technologii produkcji powoduje, że w trakcie eksploatacji podłogi BrillianceFloor na ścieranie i zarysowania narażona jest jedynie zewnętrzna warstwa polimerowa. Właściwa struktura podłogi pozostaje nienaruszona, co pozwala na zachowanie jej pierwotnego wyglądu i przedłużenie żywotności.
 
Pokryta ochronną warstwą nowa podłoga Krono Original nie matowieje i nie traci swojego pierwotnego połysaku oraz barwy. Powierzchnia lakieru i polimeru gwarantuje bowiem pełną stabilność wzoru i koloru bez ryzyka ich zmiany, niezależnie od nasłonecznienia i innych czynników zewnętrznych.
 
Dzięki polimerowemu pokryciu podłoga BrillanceFloor jest także bardziej cicha od laminowanej i nie wymaga dodatkowego podkładu tłumiącego hałas. Bez maty izolującej ma porównywalne parametry akustyczne jak laminat ze specjalnym podkładem wygłuszającym. Kolekcja BrillianceFloor charakteryzuje się dekorami o wysokich walorach estetycznych, znakomicie odzwierciedlających naturalne drewno i jego głębię.
 
Pełny asortyment oraz adresy sklepów DDD Dobre Dla Domu znajdują się na stronie www.ddd.com.pl

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt