Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Panele Palisander - podłoga z wybiegu

Panele Palisander, wchodzące w skład linii Classen by Eva Minge, to propozycja dla osób ceniących elegancję połączoną z najnowszymi trendami. Odcień głębokiego brązu oraz struktura do złudzenia imitująca prawdziwą drewnianą podłogę pozwolą w każdym wnętrzu stworzyć niezwykły efekt aranżacyjny.

W świecie mody liczą się najnowsze trendy, zaskakujące pomysły i oryginalne rozwiązania. Światowej sławy projektantka Eva Minge wie o tym doskonale i dlatego też kreacje jej autorstwa prezentowane są zawsze w niebanalnej oprawie. Kolekcję jesień/zima 2009 Minge zdecydowała się pokazać na wybiegu ułożonym z wyjątkowych paneli Palisander marki Classen.

Palisander z kolekcji Extravagant to wzór stanowiący doskonale tło dla najnowszych propozycji Evy Minge, ale nie tylko. Podłoga idealnie sprawdzi się we wnętrzach, zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. Jest to zasługa zastosowania tzw. V-fugi. Dzięki niej możliwe jest uzyskanie - z precyzyjnie ułożonych paneli - efektu naturalnej, drewnianej podłogi. Ciemniejszy odcień sprawia, że Palisander to propozycja dedykowana przede wszystkim właścicielom dużych, tradycyjnie zaaranżowanych salonów, którzy lubią zaskakiwać swoich gości oryginalnymi elementami aranżacji. To także świetne rozwiązanie do nowoczesnych mieszkań, w których efekt superpołysku paneli doda nieco godnej pozazdroszczenia ekstrawagancji.


Palisander to jeden z sześciu niezwykłych wzorów z kolekcji Extravagant marki Classen. Znajdziemy w niej również panele laminowane Bianco, Antracite, Granito, Granito Rosso oraz Dąb Mocca. Dzięki bezklejowemu systemowi montażu Megaloc, samodzielne ułożenie paneli jest niezwykle proste i szybkie.

Kolekcja Extravagant w całości wchodzi w skład linii Classen by Eva Minge. Projektantka sygnuje swoim nazwiskiem również wzory z kolekcji Premium, Palazzo, Nature oraz Trend.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.classen.pl

Classen Palisander – cena 89,99 zł brutto/m2
Grubość: 8 mm
Powierzchnia: V-fuga, superpołysk
Klasa ścieralności: AC3
Klasa użyteczności: 31
Gwarancja: 10 lat w pomieszczeniach mieszkalnych, 2 lata w pomieszczeniach użyteczności publicznej
System montażu: Megaloc
Dystrybutor: Classen–Pol S.A., Zwonowice, ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13
www.classen.pl


Classen to jeden z najbardziej cenionych producentów wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Firma jest jednym z liderów światowego rynku podłóg laminowanych oraz producentem, najczęściej wybieranych przez Polaków, skrzydeł drzwiowych i ościeżnic wewnątrzlokalowych.. W Polsce firma jest reprezentowana przez spółkę Classen-Pol S.A. z siedzibą w Rybniku-Zwonowicach.

Classen-Pol S.A. swoje wyroby sprzedaje w całym kraju poprzez sieć dealerską oraz we wszystkich marketach budowlanych. Firma prowadzi eksport do krajów Europy Zachodniej oraz Europy Środkowo-Wschodniej.

Panele podłogowe Classen to naturalne połączenie piękna natury oraz trwałości. Piękne wzory nadają wnętrzom wyjątkowy klimat i niepowtarzalny charakter, wprowadzając nas w podróż po malowniczych zakątkach świata. Skrzydła drzwiowe marki Classen wytwarzane są na jednej z najbardziej nowoczesnych linii technologicznych w Europie, dzięki temu łączą w sobie funkcjonalność z atrakcyjnym wyglądem. Duży wybór wzorów podłóg i drzwi zapewnia możliwość stworzenia oryginalnego wnętrza. Pasją firmy Classen jest ciągła praca nad doskonaleniem produktów, szukaniem nowych wzorów, struktur, opracowywaniem nowych systemów montażu.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt