Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Naprzeciw wyzwaniom rynkowym

Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 38 line
Od kilku lat w Polsce następuje dynamiczny rozwój firm budowlanych.
W bieżącym roku koniunktura oceniana jest najlepiej od 10 lat.
Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 57 line
Do tych pozytywnych wyników przyczynia się dynamiczny wzrost gospodarczy oraz napędzające go wykorzystanie funduszy unijnych. Zarówno budownictwo mieszkaniowe jak i usługowe, rozwijają się na niewiarygodną wręcz skalę, czego efektem jest ogromny popyt na materiały budowlane. Rynek nie jest w stanie na razie zaspokoić wzrastającego zapotrzebowania. Jest to kłopotliwe dla inwestorów, którzy na zamówione materiały muszą czekać miesiącami. To oczywiście opóźnia termin realizacji budów, podnosi koszty realizacji, nie wspominając już o tym, jak winduje ceny samych materiałów. Dlatego tak niezbędne jest zwiększenie produkcji i co za tym idzie powstawanie nowych zakładów produkcyjnych.
Nowy zakład produkcyjny firmy Baumit w Łowiczu jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku materiałów budowlanych oraz podręcznikowym przykładem inwestycji „w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie”.
Wybudowana fabryka mimo, że jest kroplą w morzu potrzeb, na pewno pozwoli choć w części zaspokoić potrzeby rynku. Szacuje się, że nowy zakład będzie w stanie wyprodukować 200 tys. ton tych produktów rocznie.
- W fabryce produkowane są wyroby do tej pory mniej popularne na rynku, między innymi jastrychy i tynki cementowo – wapienne – mówi Ryszard Szymański, prezes Baumit na Polskę.
Łowicz to trzeci, po Piotrkowie Trybunalskim i Bełchatowie, zakład produkcyjny firmy Baumit w Polsce. Docelowo wytwarzane będą tam również produkty wchodzące w skład systemów ociepleń tj. zaprawy klejowo-szpachlowe, tynki strukturalne, farby i podkłady.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt