Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Dom jednorodzinny na kredyt

Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 38 line
Obecna sytuacja na rynku mieszkaniowym daje wiele możliwości, również średniozamożnemu nabywcy.
Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 57 line
Budowa własnego domu z ogródkiem to coraz częstszy wybór mieszkańców dużych miast. Wobec wysokich cen mieszkań w aglomeracjach, a zarazem bogatej ofercie kredytowej i łatwości w pozyskaniu środków na finansowanie tego typu inwestycji, dom na obrzeżach wydaje się bardziej korzystną inwestycją. Za tą samą cenę można zyskać większą powierzchnię użytkową w porównaniu do mieszkania w mieście, komfort życia i skrawek zieleni dla rodziny.

Sam proces i przygotowania do budowy domu mogą przebiegać sprawnie,
bez utrudnień i dodatkowych wydatków. Wystarczy zlecić ich realizację odpowiedniemu inwestorowi, który zajmie się stroną finansową i techniczną projektu oraz budową domu
pod klucz.

„Dzisiaj budowa domu z tzw. inwestorem zastępczym może trwać krócej i być tańsza
niż kupno mieszkania szczególnie, gdy budynek jest dopiero w fazie projektu. Inwestor zastępczy realizuje wszystkie etapy inwestycji, angażując klienta tylko w stopniu minimalnym” – mówi Miłosz Materna z firmy ES POLSKA.
„Niestety niewiele osób posiada wystarczają ilość środków własnych, aby w całości samemu sfinansować budowę domu jednorodzinnego. Dlatego oferujemy naszym klientom wygodny sposób finansowania inwestycji i pomoc w zdobyciu kredytu” – dodaje Miłosz Materna.

Zadaniem inwestora zastępczego jest oddanie domu pod klucz oraz jak w przypadku firmy ES POLSKA doradztwo i pośrednictwo w uzyskaniu jego finansowania.

Dla klientów, którzy posiadają własną działkę budowlaną, ale nie dysponują wkładem własnym, został stworzony przez ES POLSKA specjalny program ZEROWY WKŁAD WŁASNY. Budowa domu w całości jest sfinansowana z kredytu hipotecznego i pożyczki krótkoterminowej. W programie ZEROWY WKŁAD WŁASNY model finansowania polega
na zastąpieniu wkładu własnego krótkoterminową pożyczką.

„Ten rodzaj pożyczki świetnie się łączy z kredytem hipotecznym i może znacznie przyśpieszyć udzielenie kredytu i tym samym budowę domu. Aby uzyskać pożyczkę krótkoterminową klient ES POLSKA nie musi przedstawić zabezpieczenia w postaci innej nieruchomości, a pożyczka udzielana jest klientom bez dodatkowych prowizji”
– mówi Miłosz Materna, ES POLSKA.

Analityk finansowy firmy zapoznaje się z sytuacją finansową klienta. Na podstawie dokładnej analizy proponuje model finansowania inwestycji, pomaga w przygotowaniu wniosku kredytowego i podczas negocjacji warunków finansowania z bankiem. Przeprowadza także korektę warunków kredytu, zwracając uwagę na pułapki kredytowe, które mogą przyczynić się do odmowy udzielenia kredytu.
ES POLSKA współpracuje z wieloma bankami w Polsce m.in. GE Money Bank, Pekao S.A., Kredyt Bankiem.
Do głównych zadań inwestora zastępczego należy: organizacja oraz nadzór procesu budowlanego i robót budowlanych, doradztwo inwestycyjne, odbiór techniczny kolejnych etapów budowy domu, kosztorysowanie, planowanie budżetów i harmonogramów inwestycji oraz kontrola kosztów i jakości projektu.

Program ZEROWY WKŁAD WŁASNY można łączyć z większością innych programów firmy ES POLSKA (MAKSYMALNE ZAANGAŻOWANIE, SZYBKIE ROZWIĄZANIE, PEWNOŚĆ, JAKOŚĆ, PLUS).
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie WWW.espolska.pl

Firma ES POLSKA buduje murowane domy jednorodzinne, oferuje również pomoc w pozyskiwaniu środków finansowych na budowę domu lub zakup działki.
Każdego roku spółka ES realizuje i przekazuje swoim klientom w Republice Czeskiej i na Słowacji ponad 300 domów. Do tej pory firma ES wybudowała łącznie 6000 domów. Od kilku miesięcy spółka posiada swoje odziały również w Polsce.


Biuro prasowe:
Joanna Żuk, Fleishman-Hillard
Tel.: 22 53 29 587, e-mail: joanna.zuk@fleishmaneurope.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt