Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest światło OSRAM DOTit

Podświetlenie szafki z kosmetykami w łazience, regulacja kierunku padania światła czy romantyczna kąpiel w blasku lampki... Dzięki zastosowaniu praktycznych oraz funkcjonalnych lampek OSRAM DOT-it w ciągu zaledwie kilku sekund uzyskamy potrzebne światło w dowolnym miejscu i okolicznościach.

Ile razy w szufladach, szafach czy pomieszczeniach gospodarczych zdarzyło się nam w pośpiechu szukać potrzebnych rzeczy? Ile razy w efekcie niewystarczająco dobrego oświetlenia, a czasem również panującego w tych miejscach nieporządku w nasze działania wkradała się nerwowość? Z pomocą może nam przyjść bezprzewodowa, przenośna lampka DOT-it firmy OSRAM. Ta wyposażona w trzy białe diody elektroluminescencyjne lampka doskonale sprawdzi się więc jako doświetlenie wnętrza lub szafy. Dostępna w różnorodnych kolorach m.in. białym, żółtym, zielonym, czerwonym, niebieskim, srebrnym czy czarnym sprawia, że możemy dostosować ją do potrzeb, kolorystyki i wystroju każdego z naszych pomieszczeń.

Obracaj stożek świetlny lub zastosuj w wodzie
Uniwersalność i różnorodność funkcji, jakie daje w zależności od wersji lampka OSRAM DOT-it sprawia, że korzystać z niej mogą wszyscy domownicy. Łatwość mocowania sprawia, że możemy zastosować ją dokładnie tam, gdzie będzie w danej chwili najbardziej potrzebna. Sprawdzi się więc ona zarówno przy naprawie samochodu lub innych sprzętów w garażu czy też jako np. oświetlenie punktowe nad łóżkiem. OSRAM DOT-it w wersji Vario daje bowiem możliwość obracania stożka świetlnego o 360 stopni, co pozwala na skierowanie źródła światła w preferowanym kierunku. Dzięki temu bardzo komfortowe jest np. czytanie książki w łóżku szczególnie wtedy, gdy często zmieniamy pozycję, w której leżymy.

Z kolei lampka OSRAM DOT-it Waterproof oprócz emitowania jasnego światła, dzięki swojej solidnej budowie jest odporna na działanie wody i wilgoci. Rozwiązanie to bardzo dobrze sprawdzi się więc np. jako element dekoracyjny, który umili nam kąpiel w wannie lub przyjdzie z pomocą w deszczową pogodę w przypadku wymiany przebitej nocą opony samochodowej. Warto zatem mieć ją przy sobie w każdej sytuacji. Rodzina produktów OSRAM DOT-it może być również ciekawym gadżetem dla najmłodszych. Sprawdzi się nie tylko na wyjazdach i obozach, ale również w zależności od posiadanych funkcji dodatkowo oświetli rower, deskorolkę lub plecak, zwiększając bezpieczeństwo naszych dzieci podczas zabawy lub powrotu do domu z zajęć.

OSRAM DOT-it jest produktem, który cechuje się bardzo długą trwałością i niskim zużyciem energii elektrycznej. Na trzech bateriach AAA, może pracować aż do 100 godzin, a trwałość diod zapewni jej działanie przez 25 000 godzin. Dostępna w komplecie rzepa, folia magnetyczna lub powierzchnia samoprzylepna umożliwia bardzo proste i wygodne mocowanie.

Sugerowana cena producenta:
OSRAM DOT-it – 29 PLN
OSRAM DOT-it Vario – 33 PLN
OSRAM DOT-it Waterproof – 33 PLN

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt