Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Rusza badanie "YTONG: Dom 2020"

W ramach obchodzonego w tym roku 15-lecia marki YTONG, Xella Polska rozpoczyna badanie „YTONG: Dom 2020”. Badanie „YTONG: Dom 2020” kierowane jest do studentów kierunków technicznych związanych z architekturą i budownictwem. Badanie ma na celu poznanie ich opinii na tematy związane z przyszłością branży budowlanej oraz pokazanie nadchodzących trendów.

- Kierujemy nasze badanie do ludzi młodych, ponieważ za 10 lat to właśnie oni będą aktywnie kreować rzeczywistość rynku budowlanego w Polsce. – mówi Monika Mychlewicz, dyrektor marketingu Xella Polska. Chcemy poznać opinie i oczekiwania nie tylko architektów, czy konstruktorów budynków przyszłości, ale także przyszłych inwestorów, którzy będą budować dom dla siebie.  – dodaje Monika Mychlewicz.

Preferowane miejsce zamieszkania, trendy w budownictwie, czynniki mające wpływ na rynek budowlany, innowacyjny produkt roku 2020 – odpowiedzi na te i na inne pytania poznamy już w maju. Badanie, zlecone przez markę YTONG, jest realizowane we współpracy z ośrodkiem badawczym TNS OBOP. Badaniu „YTONG: Dom 2020” patronują portal studencki Polibuda.info (
www.polibuda.info) oraz portal branżowy Wydział Architektury (www.w-a.pl).

Xella Polska serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w badaniu. Aby to zrobić wystarczy odwiedzić stronę
www.15latytong.pl/dom2020.


###

Firma XELLA Polska Sp. z o.o. oferuje produkty marki YTONG, YTONG MULTIPOR, YTONG ENERGO i SILKA, stosowane w budownictwie mieszkaniowym. Produkcja materiałów odbywa się w 11 nowoczesnych zakładach na terenie całej Polski. Sprzedaż firma Xella prowadzi poprzez sieć dystrybucji na terenie całego kraju oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina, obwód Kaliningradzki. W grupie zatrudnionych jest około 700 osób.

Więcej informacji w serwisach: www.xella.pl, www.budowane.pl, www.miastonoca.budowane.pl, http://www.termodom.pl/termodompasywny/, http://sklep.xella.pl, www.inspiracje.budowane.pl, www.multipor.budowane.pl, www.15latytong.pl oraz na blogach: http://blog.xella.pl/budujemy, www.ZdrowaBudowa.pl.


Portal Polibuda.info

Jeden z chętniej odwiedzanych portali dedykowanych studentom. Głównym celem portalu jest wspieranie aktywności studenckiej na Politechnice Warszawskiej oraz promocja wiedzy, kultury, sportu, turystyki i informacji o studiach.
www.polibuda.info

Portal W-A.pl
Jeden z bardziej popularnych portali branży architektonicznej, porusza zagadnienia związane m.in. z budownictwem, oprogramowaniem i nowoczesnym designem. W-A.pl odwiedza liczna grupa stałych czytelników z całej Polski i świata.
www.w-a.pl

Artykul dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt