Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Designerskie lampy Metalarte już dostępne w ofercie Aga Light

Asortyment wiodącej na polskim rynku firmy oświetleniowej Aga Light wzbogacił się o lampy z pracowni czołowych projektantów oświetlenia dekoracyjnego – linię Metalarte.

Śmiałe formy stawiają produkty tej marki w czołówce światowego wzornictwa, czego przykładem mogą być lampy z serii Inout zaprojektowane przez takie sławy, jak Ramon Ubeda y i Otto Canalda – mówi Bartłomiej Stopnicki, Kierownik Produktu Metalarte w firmie Aga Light - Jak sama nazwa sugeruje lampy Inout mogą oświetlać zarówno przestrzenie zamknięte, jak i zewnętrzne, dzięki zachowanemu wysokiemu współczynnikowi szczelności.”

 
Oświetlenie Metalarte pozwala stworzyć wyjątkowe aranżacje zarówno w pomieszczeniach biurowych, hotelowych, jak i w prywatnych domach czy mieszkaniach.
 
Marka Metalarte od prawie 80 lat podbija światowe rynki oświetlenia dekoracyjnego. W jej skład wchodzą lampy stojące, biurkowe, kinkiety, plafony, lampy zewnętrzne oraz seria lamp metalab o niepowtarzalnych kształtach i formach.
 
Firma oświetleniowa Aga Light powstała w 1995 roku. Posiada zakład produkcyjny w Jacentowie k/ Ostrowca Świętokrzyskiego oraz biuro handlowe w Macierzyszu k/ Ożarowa Mazowieckiego. Aga Light specjalizuje się w produkcji i dystrybucji nowoczesnych energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych dedykowanych dla przemysłu, do pomieszczeń czystych (szpitale, przemysł farmaceutyczny, spożywczy), powierzchni handlowych, a także wysokospecjalistycznych produktów, jak np. oprawy przeciwwybuchowe. Od marca 2009 roku Aga Light jest częścią hiszpańskiej spółki J.FELIU DE LA PENYA.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt