Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Lampy Tahoe firmy TECHNOLUX - piękno dedykowane naturze

Tahoe – to nazwa jeziora ukrytego pośród gór Sierra Nevada, na granicy stanów Nevada i Kalifornia. Przeźroczysta tafla wody otoczona bajkowym krajobrazem stała się inspiracją dla  pełnych uroku lamp dostępnych w ofercie firmy Technolux. Rozwiązania należące do nowej kolekcji zachwycają nie tylko piękną formą, ale również wielością zastosowań. I jak na lampy Tahoe przystało, są przyjazne dla środowiska naturalnego.

Tahoe - przejrzystość światła, bogactwo kolorów

Jezioro Tahoe zadziwia pięknem i bogactwem natury. Niezwykła uroda jego tafli znajduje odzwierciedlenie w lampach Tahoe, które emanują ciepłym, rozproszonym światłem, efektownie wypełniając nim przestrzeń, w której się znajdują.
Urzekająca subtelność kształtu wynika z połączenia prostej formy oprawy o zaokrąglonych brzegach i wymiarach 25 cm na 25 cm z eleganckim wykończeniem, dostępnym w dwóch wariantach – z połyskiem, w kolorach chromu, złotego połysku i brązowego połysku oraz w wersji matowej w kolorach  srebrnego metaliku, złotego metaliku, czerni, czerwieni i bieli.
Moc jeziora Tahoe pod prysznicem
Tahoe to lampy o wielu możliwościach. Siłę ich blasku możemy wykorzystywać również podczas kąpieli. Jest to możliwe dzięki zwiększonej szczelności oprawy, określonej dwucyfrowym współczynnikiem ochrony IP 65. Oznaczenie to gwarantuje całkowitą ochronę przed kurzem oraz ochronę przed strumieniami wody. Dlatego też beztrosko możemy zamontować lampy Tahoe na wybranej wysokości ściany w łazience, nawet w bliskim sąsiedztwie prysznica. Z lampą Tahoe nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo. Nie dość, że nie straszne jej zalanie wodą to w dodatku pozwoli na doświetlenie dotąd newralgicznych punktów w łazience, czyniąc wypoczynek w strumieniach wody bardziej relaksującym niż kiedykolwiek.
Tahoe – zaproszenie w amerykańskim stylu
Zwiększona szczelność oprawy lampy z kolekcji Tahoe firmy Technolux sprawdza się nie tylko pod prysznicem. Współczynnik IP 65, gwarantujący całkowitą ochronę przed kurzem i wodą, umożliwia wykorzystanie oświetlenia Tahoe nie tylko we wnętrzach, ale i na zewnątrz naszego domostwa. Tahoe doskonale oświetli posesję, zapraszając gości w iście amerykańskim stylu. Lampy o mlecznym zabarwieniu pozwolą na rozjaśnienie elewacji, okolic bramy, tarasu czy balkonu, tworząc mleczną drogę prowadzącą ku wejściu. Z kolei na dużej, płaskiej powierzchni klosza mamy możliwość umieszczenia numeru naszego domu. Lampa Tahoe będzie wtedy pełniła funkcję podświetlanej tabliczki adresowej. Ze względu na zastosowany materiał - twarde tworzywo ABS – lampy Tahoe firmy Technolux są odporne są na pęknięcia. Dzięki współczynnikowi IP 65 doskonale radzą sobie nawet podczas zarwania chmury, pełniąc straż na elewacji i stojąc na posterunku naszego bezpieczeństwa.
Tahoe - nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie
Seria Tahoe z linii Modern firmy Technolux inspirowana jest najnowszymi trendami europejskimi zarówno w zakresie designu, jak i energooszczędności. Znajduje to potwierdzenie w oryginalnej, nowoczesnej formie kloszy oraz ekologicznym rozwiązaniu, jakim jest przystosowanie ich opraw wyłącznie do użycia świetlówek energooszczędnych. Wszystkie osiem lamp Tahoe dostępne jest w dwóch wariantach – z oprawą na jedną świetlówkę o mocy maksymalnej 25 W lub z oprawami na dwa źródła światła, każde o  mocy maksymalnej 25 W. Szeroka paleta wzorów i rozwiązań pozwala lampom Tahoe naturalnie zaistnieć w każdym wnętrzu. Sprawdzą się one szczególnie we wszystkich miejscach, w których wymagana jest zwiększona ochrona przed kurzem i wodą.
 
Tahoe – inspiracja dla ceniących naturalne piękno
 
Tak jak dziki i tajemniczy krajobraz stał się inspiracją dla firmy Technolux do nadania nowej kolekcji lamp nazwy Tahoe, tak oryginalne w swojej prostocie i wyjątkowe w zakresie funkcjonalności lampy Tahoe zainspirują każdego wielbiciela niebanalnych wnętrz. Skromne i delikatne, będą cennym dodatkiem przestrzeni, którą oświetlą, wydobywając jej uroki bez narzucania swojej obecności. Można powiedzieć, że lampy Tahoe to kwintesencja piękna dedykowanego naturze i w naturze odnajdująca swe odzwierciedlenie.
 
 
Lampy Tahoe, producent Technolux, kolory wykończenia: chrom, złoty połysk, brązowy połysk, srebrny metalik, złoty metalik, czarny mat, czerwony mat, biały mat, rodzaj: oprawa na jedną świetlówkę o mocy 25 W , sugerowana cena detaliczna 39 zł.
 
Lampy Tahoe, producent Technolux, kolory wykończenia: chrom, złoty połysk, brązowy połysk, srebrny metalik, złoty metalik, czarny mat, czerwony mat, biały mat, rodzaj: oprawa na dwie świetlówki, każda o mocy 25 W , sugerowana cena detaliczna 41 zł.
 
Podane ceny opraw nie zawierają źródeł światła.
  
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Firma Technolux Sp.j. jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 10 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Belgii, Białorusi, Bułgarii, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Izraela, Kazachstanu, Kirgizji, Litwy, Łotwy, Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy i na Węgry.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt