Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

ŚWIETLISTA KOLUMNA W STARYM BROWARZE

O Starym Browarze w Poznaniu mówi się, że to miasto w mieście. Wielkie poindustrialne przestrzenie otoczone surowymi ceglanymi murami, powstałe na początku ubiegłego stulecia, dziś zachwycają prestiżem i elegancją. Podkreśleniem wyjątkowości tego legendarnego miejsca jest niezwykła świetlna dekoracja

Stary Browar to miejsce artystów, w którym duch minionych czasów spotyka się ze współczesnością. We wnętrzu głównej klatki schodowej poznańskiego Starego Browaru przy wykorzystaniu techniki świetlnej firmy Lars, zaprojektowano kilkunastometrową iluminowaną kolumnę, która mieni się głębią kolorów, przyciągając wzrok zafascynowanych gości.

Niepowtarzalna dekoracja
Niezwykła dekoracja, to największy w kraju rozświetlony abażur o wysokości 12 m i średnicy 2 m. Został on zaprojektowany na specjalne zamówienie przez pracownię Procedes, która wykorzystała technologię świateł diodowych firmy Lars. Abażur świetlistej kolumny powstał ze specjalnego elastycznego płótna, wewnątrz którego poprowadzono strumienie światła ledowego w kolorystyceRGB. Wysoki snop światła, otoczony krętymi schodami Starego Browaru, tworzy imponujący spektakl barw.
 
fot. Lars
 
Futurystyczny akcent
Refleksy świetlne powstały dzięki technologii Lars LedPar, czyli najnowocześniejszych naświetlaczy ze źródłem barw RGB (red, green, blue), które sterowane za pomocą automatycznej konsoli pozwalają na niemalże nieskończone możliwości łączenia kolorów. Dzięki temu osiągnięto efekt naprzemiennej, zbalansowanej płynności kolorów, która tworzy zapierający dech w piersiach efekt. Oświetlona od wewnątrz kolumna pnie się do góry, nadając olbrzymiej klatce schodowej futurystyczny akcent.
 
Dzięki rewitalizacji, w legendarnym i zabytkowym Starym Browarze, zaprojektowano i stworzono nowoczesne wnętrza, a miejsce gdzie schodami przemieszczają się ludzie podkreślono imponującą i wyrazistą świetlną dekoracją.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt