Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Philips spłaci Twój kredyt

Philips Lighting Poland pomoże spłacić Twój kredyt! W lipcu rozpoczyna się akcja promująca wymianę tradycyjnych żarówek na energooszczędne źródła światła i skierowana jest do konsumentów. Celem promocji, jest uświadomieniekorzyści płynących z wymiany tradycyjnych żarówek oraz rozpropagowanie energooszczędnych świetlówek.Biorąc udział w akcji promocyjnej można wygrać jedną z pięciu nagród w wysokości 6000 zł na spłatę dowolnego kredytu lub 2500 świetlówek Philips.

Świadomość społeczna na temat energooszczędnych źródeł światła wzrasta, jednak nadal pozostaje niewystarczająca. Polacy nie są świadomi tego, że można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych na rachunkach za energię jeśli wymienią żarówkę na energooszczędną świetlówkę. Uświadomienie konieczności wymiany żarówek, spowodowane jest również dyrektywą Komisji Europejskiej, zakładającą obniżenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery przez wycofanie ze sprzedaży żarówek tradycyjnych. Już z początkiem roku szkolnego 2009, we wszystkich krajach UE wycofane zostaną żarówki 100 watowe i o większej mocy, a także wszystkie żarówki nieprzeźroczyste (tzw. mleczne i kolorowe). Rok później - żarówki 75W, w 2011 60W, a 1 września 2012 roku - żarówki 40- i 25 watowe.

 

 

www.philips.com/homelighting.

 

 

 

W promocji Philips każdy jest zwycięzcą - oszczędza każdego dnia na kosztach energii elektrycznej.

##

 

 

 

 

 

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) jest zdywersyfikowaną firmą, skupioną na ochronie zdrowia i poprawie jakości ludzkiego życia dzięki wprowadzanym we właściwym czasie innowacjom. Philips jest światowym liderem w ochronie zdrowia, kształtowaniu stylu życia oraz oświetleniu, wykorzystującym technologie i wzornictwo do opracowywania rozwiązań odpowiadających ludzkim potrzebom – zgodne z przyrzeczeniem marki „sense and simplicity”. Philips, z centralą w Holandii, zatrudnia około 116 tysięcy pracowników w ponad 60 krajach na całym świecie. W 2008 roku sprzedaż Philips na świecie osiągnęła 26 mld euro. Philips jest światowym liderem na rynku diagnostycznego sprzętu medycznego i systemów monitorowania zdrowia pacjenta, energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: sprzętu TV i AGD, golarek, elektroniki użytkowej oraz produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Dodatkowe informacje na stronach www.philips.com/newscenter lub www.pr.philips.pl.

 

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

 

Akcja „Pomożemy spłacić Twój kredyt” trwająca od lipca do grudnia 2009 roku ma dodatkowo zachęcić Polaków do wymiany oświetlenia na energooszczędne i ekologiczne. Promocja jest prosta, a udział w niej może wziąć każdy, kto kupi świetlówkę kompaktową firmy Philips. Już za zakup jednej świetlówki można wygrać 6000 zł. Wygraną sumę można przeznaczyć na dowolny cel – w tym spłatę rachunków bieżących czy spłatę dowolnego kredytu. W okresie od lipca do grudnia, co miesiąc będzie dodatkowo losowanych 500 świetlówek.

To nie oznacza wielkiej rewolucji dla klienta, ponieważ w sprzedaży zostaną energooszczędne odpowiedniki wszystkich wycofywanych źródeł światła. Mówiąc energooszczędne źródła mamy na myśli świetlówki kompaktowe. Nowoczesne świetlówki kształtem przypominają tradycyjne żarówki (Softone), są też świetlówki rurowe (Genie, Ecominy) czy te najbardziej wydajne w kształcie spirali (Tornado). Każdą żarówkę można zastąpić świetlówką w takim samym rozmiarze i z takim samym gwintem. Energooszczędne źródła światła są dostępne z trzonkiem E27 i E14. Różnicę pomiędzy żarówką tradycyjną, a świetlówką można zauważyć w cenie (ok. 20 zł), która jednak szybko się zwraca.  Korzyść z wymiany żarówki na świetlówkę można łatwo obliczyć. Jeśli w pokoju dziennym mamy żyrandol na 3 żarówki 100 W i każdą z nich wymienimy na świetlówkę Philips Tornado o takiej samej mocy, ale 20 W – to już po roku, na 3 świetlówkach oszczędzimy 107,91 zł a podczas całego okresu użytkowania świetlówki (8 lat) - zyskamy 863,28 zł. To jeszcze nie koniec – w każdym gospodarstwie domowym używamy kilkunastu źródeł światła. Każdy może dokonać symulacji i obliczyć swój zysk. Dokładne kalkulatory z wyliczeniem zamienników znajdziemy na stronie internetowej

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt