Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Czerwone i czarne, czyli koniec monotonii w łazience - Nowe marki Artvillano i Anderstil

Czy nie znudziłaś się niepodzielną dominacją bieli w łazience? I właściwie dlaczego wanna, umywalka czy prysznic maja być tylko w jednym i tym samym kolorze? Pomyśl o intensywnej czerwieni i pełnej czerni w barwach swej łazienki. Odważ się na kontrast jaki prezentują produkty dwóch zupełnie nowych marek na rynku wyposażenia łazienek – Artvillano i Anderstil.

 Podobno w szafie każdej kobiety powinna znalezć się mała czarna oraz czerowone szpilki. Życie składa się bowiem zarówno z odpowiedzialnych i pracowitych dni, jak i z szalonych, przetańczonych nocy – i na wszystko trzeba być przygotowanym.

Każdy z nas - nie tylko kobiety - ma w sobie rozmaite potrzeby i tęsknoty, a że czas zmienia nas – zdarza się, że z czasem odważamy się na to, co kiedyś byłoby nie do pomyślenia. Tym z Państwa, którzy nie pierwszy raz remontują lub urządzają łazienkę i przy okazji po raz kolejny usiłują wybrać coś spośród masy łudząco podobnych do siebie wanien i umywalek – pragniemy zaproponować: czas na zmiany! Być może to jest właśnie moment na odrobinę szaleństwa, na pokazanie swojego estetycznego „pazura”, tak aby Państwa łazienka stała się inna, niepowtarzalna, niezapomniana.Bogaty i niezwykle różnorodny asortyment nowych marek Artvillano i Anderstil daje Państwu taką właśnie możliwość.
 
Jeśli „na czerwono”
Kabina parowa Artvillano (KP-002) wykonana z hartowanego szkła i stali nierdzewnej z intensywnie czerwonym kamiennym brodzikiem przykuje uwagę każdego, kto wejdzie do łazienki, choćby stała w najodleglejszym jej kącie. Ponadto stanie się jednym z ulubionych miejsc każdego domownika – komputerowy system sterowania zapewni optymalną temperaturę i poziom wilgotności podczas kąpieli, system hydromasażu zadba o relaks, a radio wmontowane w obudowę kabiny uprzyjemni chwile spędzane w kąpieli.
Czy można chcieć czegoś więcej by lepiej zacząć dzień?

Meble łazienkowe Artvillano (ML-044)

Wzmocnienie tego wątku kolorystycznego odpowiednio dobranymi meblami doda wnętrzu smaku oraz uzasadni nieprzypadkowość Państwa wyboru. Może to być szafka z delikatnie tylko zaznaczonym czerwonym paskiem (Artvillano ML-043) lub odważniej, z pełną czerwoną szafką oraz dodatkowymi elementami na szafce wiszącej (Artvillano ML-044). Oba zestawy wykonane są z drewna zabezpieczonego wodoodpornym impregnatem oraz wyposażone zostały w lustro i umywalkę ceramiczną.

Zestawy meblowe oferowane przez markę Artvillano zawsze są przemyślanym, zamknietym konceptem, jeśli jednak zechcą je Państwo uzupełnić, sugerujemy dodatki w postaci czerwonych akcesoriów (Anderstil A-054). Wykonane ze sztucznego szkła, o ciekawych i niesztampowych kształtach, staną się gustownym dodatkiem podkreślającym charakter łazienki.

Szafka boczna wisząca Artvillano (ML-044)

Jeśli jest jeszcze miejsce w łazience na wannę – czemu miałaby nie być czerwona (Artvillano, WW-010)?
To co prawda oferta dla tych, którzy mają do dyspozycji dużą powierzchnię, ponieważ wolnostojąca, owalna wanna w tak odważnym kolorze wymaga odpowiedniej ekspozycji i umiejetnego wkomponowania w całość projektu pomieszczenia. Można też rozważyć wersję mieszaną, biało-czerwoną, (Artvillano, WW-014), która będzię troszkę „lżejsza” aranżacyjnie. Obie wanny wykonane są z najwyższej jakości akrylu sanitarnego (grubość warstwy zewnętrznej wynosi 5 mm!), dzięki czemu zachowują idealny wygląd przez wiele lat. Właściwości antypoślizgowe materiału sprawiają, że wanny są nie tylko piękne i ciekawe, ale też bezpieczne dla użytkowników.

Czarny król
Najciemniejsza z barw nie musi być oznaczeniem smutku i powagi, pamiętajmy, że w kulturze japońskiej kolor czarny jest symbolem szlachetności i doświadczenia.Marka Anderstil zachęca do nowego spojrzenia na czarne akcenty w wyposażeniu łazienek. Jeżeli wprowadzimy czerń wzbogaconą o elementy kwiatowe (Anderstil ML-066, ML-068, ML-069, ML-071), efekt aranżacji stanie się bardzo ciekawy i lekki w odbiorze.Wymienione zestawy mebli wykonane zostały z najwyższej jakości stali nierdzewnej oraz hartowanego szkła w kolorze czarnym, co gwarantuje odporność na wilgoć i zarysowania.

Kabina parowa prostokątna z hydromasażem Artvillano (KP-004)

Nietypowym elementem komponującym się z kolorem mebli jest panel prysznicowy w kolorze czarnym (Anderstil PP-009). Hartowane szkło, z którego jest wykonany, nawiązuje do stylistyki szafek. W jego skład wchodzi prosta, nowoczesna słuchawka natryskowa, bateria termostatyczna, masaż hydro-jet (bicze wodne) oraz szklana półeczka. A jeśli marzy nam się prawdziwe arcydzieło w łazience polecamy przyjrzeć się z uwagą kabinie parowej Artvillano (KP-004) – ekskluzywnej i funkcjonalnej (patrz: wyposażenie Artvillano KP-002).  

 
Być może planowanie łazienki z czernią w roli głównej i poszukiwanie nowych rozwiązań stylistycznych zachęci Państwa do rozważenia zakupu czarnej wanny akrylowej. Podobnie jak opisywana wyżej wanna czerwona, ta również wykonana jest z najlepszej jakości akrylu, którego gruba warstwa (5 mm) chroni powierzchnię przed zniszczeniem przez długi czas (wanny te mają 5-letnią gwarancję).
 

Meble łazienkowe Anderstil (ML-093)

Jeśli trudno się Państwu zdecydować - czerwone czy czarne – może czerwono-czarne? Inspiracją do urządzenia dwukolorowej łazienki mogą stać się zestawy meblowe Anderstil (ML-093 oraz ML-075), które w prostym, niebanalnym designie pokazują jak te dwie mocne, nasycone barwy pięknie potrafią współgrać.

Wymienione zestawy mebli łazienkowych to połączenie metalu i szkła, barwionego na czarny i czerwony kolor. Dzięki temu odbiegają one od powszechnego wyobrażenia o metalowo-szklanych meblach, które odbierane są jako chłodne
i surowe.
 
Wystarczy się odważyć i wybrać zgodnie ze swoim smakiem i intuicją... Nie bójmy się koloru. Jesli nie dziś, to kiedy?
 
***
W portfolio marek Artvillano i Anderstil znajdują się: meble łazienkowe, ceramika, wanny, kabiny, prysznicowe, armatura, akcesoria wyposażeniowe. Właścicielem marek jest firma Agromaks.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt