Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Wykorzystaj narożnik w łazience

Komfort korzystania z małej łazienki, zależy w ogromnym stopniu od funkcjonalnego wykorzystania jej powierzchni oraz przemyślanego zagospodarowania wnętrza. Sposobów na zyskanie cennych centymetrów jest wiele.

Już na etapie projektowania łazienki powinniśmy zdecydować, jakie znajdą się w niej urządzenia, a z czego lepiej zrezygnować. W bardzo małych pomieszczeniach problemem może być nie tylko to, gdzie umieścić prysznic, czy wannę, ale także gdzie postawić sedes? Jednym z najlepszych rozwiązań w takim wypadku jest umiejscowienie go w narożniku łazienki.

- Najłatwiej wykorzystać do tego specjalnie przystosowany stelaż narożny, pozwalający na ustawienie miski sedesu pod kątem 45 stopni do każdej ze ścian – mówi Krzysztof Kaczmarek z firmy TECE, producenta TECEprofil.
 
Co ważne, takie stelaże wyposażone są w tradycyjną płaską spłuczkę, za którą bez problemu poprowadzimy rury pionu kanalizacyjnego i kanał wentylacyjny. Znacząco ułatwia to wykonywanie prac remontowych
i montaż miski sedesowej. Nie musimy też myśleć o zakupie specjalnego narożnego zbiornika, który jest znacznie droższy.
 
Stelaże narożne zwiększają możliwości aranżacyjne i pozwalają na niestandardową zabudowę spłuczki nawet w narożniku sztucznym – wykonanym w systemie zabudowy lekkiej np. poprzez dobudowę dodatkowej ścianki działowej.
 
Dlatego o takim rozwiązaniu warto pamiętać nawet wówczas jeśli dysponujemy łazienką dużą i przestronną.

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt