Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Kolorowo i praktycznie

Gdy twojej łazience brak wyrazu, a remont nie wchodzi w grę, za pomocą prostych i tanich dodatków możesz zmienić ją w miejsce, gdzie z chęcią będzie przebywał każdy domownik.
Wiemy nie od dziś, że nastrój wnętrza, w którym przebywamy ma wpływ na nasze samopoczucie. Dotyczy to nie tylko sypialni czy salonu, ale również łazienki. To właśnie ona jest miejscem, które jako pierwsze odwiedzamy rano po przebudzeniu i ostatnim, które oglądamy przed pójściem spać. Dlatego powinniśmy zadbać, aby to pomieszczenie wprawiało nas w dobry nastrój. Za pomocą prostych dekoracyjnych dodatków sprawisz, że twoja łazienka zacznie tętnić życiem.

Świetnie nadają się do tego gąbki marki Syrena, które różnorodnymi kolorami i niezwykłymi kształtami wpasują się w wystrój każdej łazienki, nadając jej charakteru i koloru. Możesz udekorować łazienkę barwnymi gąbkami z motywem zwierząt, które pokocha twoje dziecko lub gąbkami w kształcie owoców, kwiatów, tęczowych kul lub innych kolorowych figur. Taki prosty zabieg sprawi, że łazienka stanie się przytulna, a intensywne barwy gąbek wprawią w dobry nastrój i dadzą energię wszystkim członkom twojej rodziny.

Gąbki Syrena służą do codziennej pielęgnacji ciała. Dzięki nim można się zrelaksować robiąc delikatny masaż ciała specjalnymi miękkimi gąbkami kąpielowymi, przeznaczonymi do skóry delikatnej i wrażliwej. Aby ujędrnić ciało i poprawić kondycję skóry należy użyć specjalnych gąbek do masażu np. gąbki Antycellulit. Dziecku można umilić kąpiel gąbką - zabawką w kształcie zwierzątka. Twój partner na pewno doceni gąbkę peelingującą.

Gąbki Syrena dostępne są w różnorodnych zestawach kolorystycznych.
Sugerowana cena detaliczna: ok. 3,80 zł

O 3M Company

3M Company jest liderem na światowych rynkach w większości oferowanych linii produkcyjnych, prowadzącym zdywersyfikowaną działalność przemysłową i operacyjną w 60 krajach. Produkty firmy dostępne są aż w 200 krajach na całym świecie. 3M zatrudnia 67.000 pracowników i dysponuje gamą 50.000 produktów. 3M jest liderem na wielu rynkach, m.in. na rynku przemysłowym, transportu i drogownictwa, telekomunikacji, bezpieczeństwa, ochrony i zabezpieczeń, produktów medycznych i stomatologicznych. Kluczem do sukcesu 3M są: wszechstronność, innowacyjność i poważne podejście do zagadnień ochrony środowiska naturalnego. Atutem firmy jest silna baza technologiczna. Od wielu lat główne założenia strategii firmy pozostają niezmienne - są nimi: ciągły rozwój innowacyjnych technologii i produktów oraz ekspansja na nowe rynki. (www.3m.com)
3M Poland Sp. z o.o. jest filią koncernu Minnesota Mining and Manufacturing i została założona w Polsce
w 1991 roku. Centrala mieści się w Kajetanach k/Warszawy, a biura regionalne w Gdańsku, Katowicach
i Wrocławiu. 3M Poland posiada zakład produkcji medycznej we Wrocławiu oferujący m.in. popularne plastry 3M Viscoplast oraz sztuczne unieruchomienia Scotchcast™. 3M Poland zakupiła także linię produkcyjną materiałów czyszczących grupy Interchemall, obejmującą m.in. marki i znaki towarowe ściereczek Prima, gąbek do kąpieli Syrena oraz gąbek i czyścikiów kuchennych Plus. 3M Poland posiada w swojej ofercie ponad 10.000 produktów. Lokalna oferta jest przygotowywana w kilkunastu działach firmy (www.3m.pl)

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt