Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

A może stelaż

Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 38 line
Odpowiednie wykorzystanie uniwersalnych stelaży podtynkowych do WC, może mieć duży wpływ na poprawę estetyki każdej łazienki i praktyczne wykorzystanie jej przestrzeni.
Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 57 line
Rosnąca popularność tego produktu sprawia, że na rynku bez problemu można otrzymać stelaż dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta.

- W swej ofercie mamy stelaże ze spłuczką podtynkową uruchamianą z przodu, z góry, a także stelaże pod umywalki, zlewozmywaki, pisuary, czy bidety – mówi Andrzej Durda, dyrektor ds. technicznych w TECE.

W skład stelaży pod WC wchodzi także nowoczesna 10 litrowa spłuczka podtynkowa, wyposażona fabrycznie w możliwość spłukiwania 3 lub 6 litrami wody. Jednocześnie istnieje możliwość modyfikacji ustawienia na 3 i 9 litrów. Każdy stelaż wyposażony jest dodatkowo w dwie mocowane do podłogi stopki, z możliwością regulacji wysokości od 0 do 200mm. Stosunkowo nieduże wymiary stelaży i niewielka głębokość zabudowy (do 200mm) sprawia, że nadają się nawet do niewielkich pomieszczeń.

- Stelaże uniwersalne TECE mogą być stosowane zarówno samodzielnie, jak i do montażu w tradycyjnej ścianie z elementów prefabrykowanych np. w ścianie gipsowo-kartonowej, ścianie drewnianej. Mogą być również wbudowane w konstrukcję nośną TECEprofil – dodaje Durda.

W przypadku wykorzystania wszystkich elementów systemu do zabudowy przedściennej i wolnostojącej TECEprofil istnieje możliwość wykonania kompletnych ścian, zabudowy szybów wentylacyjnych czy półek na przybory toaletowe, a skosy i narożniki w pomieszczeniu nie stanowią przy montażu żadnego utrudnienia.

Niezwykła prostota montażu i niewielka ilość elementów wchodzących w skład kompletnego systemu umożliwia wykonanie każdego, nawet najbardziej awangardowego projektu łazienki.

TECE Sp. z o.o.

Pęcz 57
57-100 Strzelin
tel. 071 392 48 30
http://www.tece.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt