Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Modna i niedroga łazienka

Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 38 line
VIVA MADALENA to pełna wdzięku, subtelnego uroku propozycja marki MADALENA należącej do grupy ROCA. Uniwersalne kształty, ciekawe wzornictwo i przystępna cena pozwalają na pomysłowe i niedrogie urządzenie każdej łazienki, niezależnie od jej wielkości i stylu.
Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 57 line
Seria VIVA MADALENA to funkcjonalna i atrakcyjna ceramika o praktycznych wymiarach pozwalających na dopasowanie jej do gabarytów każdego pomieszczenia. Jej sprawdzona, markowa jakość, nowoczesne kształty, ciekawy design, a także przystępna cena czynią ją jedną z najatrakcyjniejszych kolekcji dostępnych na rynku.

W serii do dyspozycji mamy umywalkę w czterech różnych rozmiarach, kompakt WC z oszczędzającym wodę zbiornikiem 3/6 l oraz miskę podwieszaną. Umywalki dostępne z otworem na baterię lub bez, możemy zaaranżować z szafką umywalkową, zgrabnym półpostumentem lub dekoracyjnym syfonem.

VIVA MADALENA to także system oryginalnych mebli łazienkowych, które dopełnią wystrój każdej łazienki, a jednocześnie uczynią ją niezwykle funkcjonalną. Połączenie jasnej kolorystyki naturalnego drzewa Klon Arce Galante oraz oryginalnie zamontowanego metalowego uchwytu otwierającego sprawia, iż nowe meble pasują zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tych utrzymanych w bardziej klasycznej stylistyce. Szeroki wybór elementów w systemie umożliwia tworzenie nieograniczonych kompozycji do pomieszczeń o różnej wielkości. Do dyspozycji mamy: szafki boczne wiszące, niskie i wysokie, dwa rozmiary szafek niskich pod umywalkę oraz trzy wersje tradycyjnych szafek umywalkowych. Doskonałym uzupełnieniem serii są oryginalne lustra, które z powodzeniem mogą być niezależnym elementem dekoracyjnym każdej współczesnej łazienki. Tak szeroki wybór modnych, lekkich i nowoczesnych szafek łazienkowych zapewnia wiele możliwość skomponowania dowolnego zestawu idealnie dopasowanego do stylu i rozmiaru łazienki oraz potrzeb jej użytkowników.

Niewątpliwym atutem serii VIVA MADALENA jest cena. Umywalki dostępne są od 104 do 136 zł, kompakt kosztuje 425 zł, a miska podwieszana zaledwie 264 zł. Natomiast szafki w kolekcji oferowane są w cenach od 365 do 840 zł.

Roca Polska Sp. z o.o.

ul. Wyczółkowskiego 20
44-109 Gliwice
tel. (032) 339-41-00
fax: (032) 339-41-01
http://www.roca.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2018

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt