Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Zakręcony przycisk

Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 38 line
Niewidoczne na pierwszy rzut oka szczegóły technologiczne armatury łazienkowej, mogą w znaczący sposób wpłynąć na wygląd pomieszczenia i przesądzić o jego niepowtarzalności. A może zamiast tradycyjnego przycisku spłukującego warto pomyśleć o ekskluzywnej armaturze obrotowej?
Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 57 line
Tece

Opracowany przez TECE obrotowy mechanizm spłukujący działa na podobnej zasadzie jak baterie do umywalki czy prysznica i sprawia, że cała łazienka może zostać wykończona w jednym uniwersalnym stylu.
Ilość użytej wody w spłukiwaniu zależy tylko od kierunku obrotu tytanowego bądź chromowego pokrętła, a cały mechanizm może być zamontowany w zwykłej spłuczce podtynkowej.
- Oprócz samego mechanizmu w skład systemu wchodzą także elementy widoczne czyli ekskluzywne osłony wraz z uchwytami, produkowane przez wiodące firmy na rynku armatury sanitarnej. – mówi Andrzej Majewski, menedżer tego produktu w TECE.
Ujednolicone wzornictwo – od umywalki poprzez prysznic, bidet, aż po WC jest więc idealnym rozwiązaniem do każdej łazienki o podwyższonym standardzie.
Tece

Kontakt dla prasy

Kamil Kubicz
Junior Media Manager
tel. bezp. /71/ 328 74 91
GSM 500 244 644
k.kubicz@inplusPR.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2018

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt