Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Wizytówka łazienki

Kochamy modne rozwiązania. Pociągają nas nowe możliwości. Imponuje połączenie oryginalnego stylu, idącego w parze z funkcjonalnością. Łazienka – nieodłączny element codzienności, nie musi być czymś zwyczajnym i prozaicznym, o czym od lat przekonuje nas ROCA. Niech nawet zwykłe mycie rąk stanie się ciekawym doświadczeniem wizualnym. Przemianę łazienki zacznijmy od jej wizytówki… czyli umywalki. Teraz ROCA proponuje nowe, oryginalne modele z kolekcji ORBITA.

W nowej serii ROCA proponuje dwie umywalki nablatowe zachęcające do wnętrzarskich eksperymentów. Komponowane z blatem wykonanym z dowolnego materiału, za każdym razem wyglądają oryginalnie i nietuzinkowo, a ich design pasuje nie tylko do ultranowoczesny pomieszczeń, ale także tych o bardziej klasycznym wystroju. Dlatego seria ORBITA łączy w sobie nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza, zawsze pożądaną funkcjonalność, klasę i naturalny wdzięk.
Oba modele zaprojektowano na bazie koła. Mniejsza ORBITA to zgrabna, idealnie okrągła umywalka o średnicy 44 cm. Większy model wydłużono do rozmiarów 63X42 cm, nie zwiększając przy tym jej wnętrza. Dzięki temu z boku utworzyła się elegancka ceramiczna płaszczyzna, która dodaje umywalce uroku i oryginalności, a jednocześnie może służyć jako przestrzeń na podręczne kosmetyki.
Do serii ORBITA ROCA rekomenduje jednouchwytowe, wysokie baterie w stylu trendy z kolekcji: THESIS, ESMAI, KENDO, ATAI, MOAI, czy TOUCH.
Nowe umywalki dostępne są w dobrych salonach łazienkowych w całej Polsce w cenie 793 zł brutto okrągła i 915 zł brutto podłużna.
 

 

 

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

 

 

 

 

 

Umywalki ORBITA kierowane są do miłośników najmodniejszego stylu „Trendy”, który cechuje konsekwentnie promowany przez współczesnych designerów minimalizm, hołdujący oszczędnej estetyce. Dominuje w nim prostota, geometria i brak zbędnych dekoracji. Trendy ceramika jest surowa, a jednocześnie wyrazista, przykuwająca uwagę oraz idealnie współgrająca z wystrojem nowoczesnych wnętrz.

 

ROCA przy kreowaniu swoich kolekcji współpracuje z największymi nazwiskami ze świata designu. Tak się stało i teraz. Twórcą kolekcji ORBITA jest znany hiszpański designer Joan Gaspar, wykładowca w Eina School of Design w Barcelonie. Klasa jego projektów od lat budzi zachwyt i powoduje, że zaufaniem obdarza go coraz większa rzesza największych producentów i marek branży wnętrzarskiej.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt