Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Nowe wanny z linii KLIO

POOLSPA poszerzyła popularną kolekcję wanien KLIO o nowe modele. Tym samym, po raz kolejny udowadnia, że wanny o atrakcyjnym wyglądzie z dobrej jakości hydromasażem mogą być oferowane po przystępnej cenie. Nowe wanny z Linii KLIO to najatrakcyjniejsze modele na rynku, które gwarantują profesjonalny i efektywny hydromasaż.

Wanny KLIO z kolekcji POOLSPA od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Dlatego POOLSPA stale poszerza tą linię dodając coraz to nowe modele lub wyposażając je w nowe systemy hydromasażu. Proste i uniwersalne wzornictwo wanien KLIO idealnie wpisuje się w obowiązujące trendy aranżacji wnętrz, a pełna gama kształtów oraz duży wybór rozmiarów gwarantują łatwe wkomponowanie ich do każdego pomieszczenia. Jak wszystkie produkty POOLSPA, wanny KLIO wyróżnia najwyższa jakość akrylu sanitarnego, z którego zostały wykonane oraz niemalże drobiazgowa staranność ich wykonania.

 Dotychczas w ofercie KLIO dostępne były wanny prostokątne w sześciu rozmiarach, wanna asymetryczna 150x100 oraz symetryczna 137x137. Tym razem POOLSPA wzbogaciła ofertę o trzy modele. Pierwszym jest malutka i zgrabna asymetryczna wanna o wymiarach 140x80, która zmieści się nawet w niewielkiej łazience. Kolejną jest dotychczas największa z asymetrycznych modeli o rozmiarze 163x103. Trzecią nowością jest największa wanna w kolekcji, symetryczna KLIO o wymiarach 140x140. Nowe modele doskonale uzupełniają kolekcję, czyniąc ją w pełni kompletną. Do każdej wanny w linii KLIO dostępne są specjalnie zaprojektowane obudowy. Teraz każdy bez problemu znajdzie wannę idealnie pasującą do rozmiaru, kształtu i wystroju swojej łazienki.
 
Wanny KLIO oferowane są również w czterech praktycznych i niedrogich systemach hydromasażu. Do wyboru mamy dwa systemy pneumatyczne: wodny PN1 i wodno-powietrzny PN2 oraz dwa systemy elektroniczne: wodny BG1 i wodno-powietrzny BG2. Wszystkie systemy wyposażone są w: regulację siły masażu wodnego (poprzez jego napowietrzanie) i zabezpieczenie przed pracą pompy na sucho. System wodno-powietrzny BG2 dodatkowo posiada automatyczne osuszanie ciepłym powietrzem systemu powietrznego po skończonej kąpieli.
 
Nadal, niezaprzeczalną zaletą wanien KLIO jest ich bardzo przystępna cena. To jedne z atrakcyjniejszych cenowo produktów dostępnych na rynku. Wanny bez hydromasażu kosztują, w zależności od rozmiaru, od 664 zł do 1330 zł brutto. KLIO z hydromasażem kosztują od 2545 zł do 4871 zł brutto.
 

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt