Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Marki ROCA najlepszymi wyborami roku 2007

Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 38 line
Marki POOLSPA i ROCA zdobyły tytuł „Wybór Roku 2007”, przyznawany przez branżowy miesięcznik "Łazienka". W tegorocznej, szóstej już edycji konkursu nagroda główna przypadła tym dwóm firmom z grupy ROCA w kategoriach ceramika łazienkowa oraz kabiny prysznicowe.
Nr: #8192 Info: Function eregi() is deprecated in /home/budujcom/public_html/modules/news/news.module.inc.php at 57 line
Zwycięzcą konkursu „Łazienka - Wybór Roku 2007” w kategorii ceramika łazienkowa została seria ceramiki sanitarnej Element ROCA. Według jury kolekcja Element posiada swój własny, niepowtarzalny styl. Wyróżnia ją elegancka, minimalistyczna forma oraz konsekwencja stylistyczna utrzymana w całej linii. Dodatkowo firma Roca otrzymała wyróżnienie konkursu w kategorii baterie za nowoczesną serię armatury Targa, która przekonała jury swoją atrakcyjną, geometryczną formą, a także dobrą jakością materiałów oraz solidnym wykonaniem.

Najlepszym wyborem roku 2007 w kategorii kabiny prysznicowe jest seria kabin Metropolis POOLSPA. Linię Metropolis doceniono za ekskluzywny design i nowatorskie rozwiązania. Redukcja metalowych elementów na korzyść szkła to niewątpliwy atut serii, który nadaje jej niezwykłej elegancji. Dodatkowo jury konkursu zwróciło uwagę na wyjątkowo szeroka ofertę rozmiarów i kształtów, jak i bezkompromisową jakość. POOLSPĘ wyróżniono także za wieloosobową wannę Spa - Vesta Spa.


Wybór Roku 2007 to kolejny już sukces firm z grupy Roca. W historii konkursu POOLSPA zdobywa prestiżowe wyróżnienia nieprzerwanie od 2002r. Wyborem Roku 2006 w V ubiegłorocznej edycji konkursu w kategorii wanny z hydromasażem uznano wannę Quarzo z kolekcji Cristallo. Z kolei ROCA w V edycja konkursu otrzymała główną nagrodę w kategorii ceramika sanitarna za nowoczesną serię ceramiki łazienkowej „Happening”.

„Łazienka - Wybór Roku” to konkurs rekomendujący dobre rozwiązania i wzornictwo produktów dostępnych na rynku wyposażenia łazienek. Oceny dokonują profesjonaliści spośród produktów zgłaszanych do konkursu przez największych liderów tej branży. Jury w wyborze tych najlepszych z danej kategorii bierze pod uwagę zarówno walory wzornicze, jakość produktów, innowacyjność, jak i relację ceny do jakości. Nagroda w konkursie to liczące się wyróżnienie w branży, będące odzwierciedleniem trendów wzorniczych i technologicznych sektora. Dla klientów to cenna informacja, które wyroby spośród bogatej oferty rynkowej są godne uwagi.

Roca Polska Sp. z o.o.

ul. Wyczółkowskiego 20
44-109 Gliwice
tel. (032) 339-41-00
fax: (032) 339-41-01
http://www.roca.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2018

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt