Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Kabiny Fresh marki KOŁO - przyjemność płynąca strumieniem

Niezwykłe doznania płynące z polewania ciała wodą odkryto już w starożytnej Grecji. To wtedy pojawiły się pierwsze mechanizmy przypominające swoją budową współczesny prysznic. Aby móc się odświeżyć i poczuć wciąż napływający strumień wody na swojej skórze Grecy musieli tworzyć konstrukcje z drewna i rynien. Współcześnie nie musimy uciekać się do tak skomplikowanych rozwiązań. Dzięki kabinom prysznicowym Fresh marki KOŁO relaksujący prysznic możemy wziąć w każdej chwili.

Wiele lat po wprowadzeniu do użycia przez Greków natrysków, czeski rolnik Vincenz Priessnitz postanowił, jako jeden z pierwszych, wykorzystać ich niezwykłe właściwości w lecznictwie. Choć za życia Priessnitza hydroterapia nie była metodą popieraną przez lekarzy, to jednak z czasem została doceniona i rozpowszechniona. W efekcie dziś zwolennicy prysznica mogą korzystać z niego zawsze kiedy mają na to ochotę. Wystarczy wybrać odpowiednią kabinę do swojej łazienki.

Świeżość na co dzień
Codzienny prysznic daje poczucie relaksu i orzeźwienia na cały dzień, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej kabiny. Ciekawą propozycją są kabiny prysznicowe Fresh marki KOŁO, dostępne w dwóch kształtach i wymiarach. Przyjemność płynąca z ich użytkowania to efekt połączenia eleganckiego, trwale wykończonego wnętrza z niezwykle estetycznymi detalami.

- Dzięki dwóm wymiarom - 80x80x185 cm i 90x90x185 cm – kabina Fresh marki KOŁO z łatwością wkomponuje się w przestrzeń każdej łazienki, nawet tej najmniejszej. Natomiast wybierając między modelem półokrągłym, a kwadratowym oraz rodzajem szklenia i profili dopasujemy jej kształt i barwy do naszych potrzeb i gustu – mówi Artur Banasiak, Senior Product Manager marki KOŁO.

Udoskonalone rozwiązania
W kabinach Fresh marki KOŁO zastosowano szereg rozwiązań, które ułatwiają korzystanie z prysznica oraz utrzymanie kabiny w czystości. Podwójne kółka łożyskowe zwiększają stabilność drzwi, a specjalna uszczelka magnetyczna zapewnia ich szczelne domkniecie. Ponadto dzięki odpowiednio wyprofilowanym, ergonomicznym uchwytom wewnętrznym i zewnętrznym bez problemu rozsuniemy ścianki kabiny, nawet gdy mamy mokre i śliskie od mydła, czy płynu do kąpieli ręce. Natomiast odchylane i wyjmowane skrzydła drzwiowe pozwalają na czyszczenie tych miejsc kabiny, do których zazwyczaj mamy utrudniony dostęp, przez co gromadzą się w nich bakterie i zanieczyszczenia.

Prosta linia konstrukcji kabin Fresh marki KOŁO idealnie wkomponuje się w aranżacje utrzymane w niemal każdym stylu, tworząc przy tym właściwy klimat w łazience. Dzięki temu możemy w domowym zaciszu korzystać z nieocenionych właściwości prysznica, już dawno odkrytych przez Vincenza Priessnitza.

Producent: Sanitec KOŁO Sp. z o.o.
www.kolo.com.pl
Sanitec KOŁO Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce firm z branży wyposażenia łazienek.
W 1993 r. przyłączyła się do międzynarodowej Grupy Sanitec, największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej. Sanitec KOŁO posiada zakłady w Kole, Włocławku oraz w Ozorkowie. Firma zatrudnia ponad 1500 osób.
Sanitec KOŁO jest producentem i dystrybutorem ceramiki łazienkowej, wanien i brodzików akrylowych, hydromasaży, kabin prysznicowych oraz mebli łazienkowych sprzedawanych pod markami KOŁO, KORALLE i KERAMAG. Oferowane wyroby charakteryzuje nowoczesne wzornictwo oraz najwyższa jakość. Spełniają one europejskie standardy jakości, posiadają certyfikaty B i CE
i są produkowane zgodnie z systemami zarządzania jakością (ISO 9001) i środowiskowego (ISO 14001).
Firma otrzymała m.in. tytuł Ogólnopolskiego Lidera Eksportu (2008), Certyfikat Polskiego Produktu Światowego, nagrodę "Wybór Roku" corocznie w latach 2002 – 2008, medal Przyjaciel Integracji oraz tytuł Partner Polskiej Ekologii - przyznany przez Narodową Radę Ekologiczną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2018

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt