Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Besty - mikrobąbelkowa kąpiel

www.aquauroda.pl

Besty to kolejna, obok BiWash, głowica prysznicowa generująca mikrobąbelki, która w ostatnim czasie pojawiła się na polskim rynku. Besty, przy pomocy wbudowanego generatora, produkuje dziesiątki milionów maleńkich, powietrzno – wodnych pęcherzyków, które posiadają naturalne właściwości czyszczące, bakteriobójcze i nawilżające.

Mikrobąbelkowa kąpiel to innowacja w dziedzinie higieny. Technologia tworzenie mikrobąbelków powstała w wyniku współpracy japońskich naukowców z Ube National College of Technology, Yamaguchi University i Yamaguchi pref. Industrial Technology.

Badania przeprowadzone przez japońskich naukowców dowiodły, że mikrobąbelki, dzięki naturalnym właściwościom bakteriobójczym, całkowicie wyeliminowały baterie Legionella już po 5 minutach kąpieli, a bakterie Aeruginosa po 10 minutach.
 
Oprócz właściwości sterylizujących, mikrobąbelki precyzyjnie usuwają wszelkie zanieczyszczenia w postaci kurzu, potu i sebum, poprawiają mikrokrążenie skóry, zmniejszają cellulitis, dotleniają i nawilżają skórę, a także, w sposób widoczny, poprawiają jej wygląd i kondycję.
Dzięki naturalnym właściwościom, Besty znajduje szczególne zastosowanie w pielęgnacji bardzo suchej skóry, z objawami AZS, ze skłonnością do alergii, a także w higienie małych dzieci i osób starszych.
 
Głowica prysznicowa Besty jest wyposażona w specjalny, wymienny filtr, który neutralizuje szkodliwy chlor i wzbogaca wodę o potrzebne naszej skórze minerały.
Instalacja Besty, zmniejsza codzienne zużycie wody aż do 20 %.
 
Więcej informacji na stronie: http://www.aquauroda.pl/

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2018

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt