Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Modyfikacja powierzchni szkła w standardzie

Dobra wiadomość dla wielbicieli orzeźwiających kąpieli pod prysznicem, którzy poszukują łatwych w utrzymaniu czystości kabin prysznicowych. Już teraz modyfikacja powierzchni szkła Glass protect dostępna jest w standardzie w większości kabin prysznicowych firmy Sanplast SA.

 Szklana powierzchnia kabiny prysznicowej bez modyfikacji łatwo ulega zanieczyszczeniom powstałym z mydła i twardej wody. Zanieczyszczenia te wnikają w porowatą strukturę szkła, z czasem powodując zmianę jego wyglądu (m.in. matowienie, utratę przejrzystości). Glass protect to modyfikacja właściwości chemiczno-fizycznych powierzchni szkła, która polega na obniżeniu wartości energii powierzchniowej. Dzięki temu krople wody łatwiej i szybciej spływają po szkle, nie zostawiając trudnych do usunięcia smug. Modyfikacja ułatwia również skuteczne czyszczenie i pozwala na dłuższe zachowanie kabiny w czystości, zapewniając tym samym oszczędność czasu i pieniędzy.

Zmodyfikowana powierzchnia szkła, nie tylko skutecznie przyczynia się do poprawy komfortu oraz bezpieczeństwa użytkowania kabiny prysznicowej, ale również sprawia, że na długo pozostanie ona jak nowa.
 
Serie kabin prysznicowych z modyfikacją Glass protect, dostępne w ofercie firmy Sanplast SA: Aspira, Vera, Free Line, Prestige, Avantgarde, Space Line, Altus, Ergo Basic i Ergo Line.
 

Artykuł dodał: Kamil Bielicki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2018

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt